UA
RU

У МКІП закликали українців не споживати і не промотувати російський кінематографічний продукт

Редагувати переклад

Міністерство культури та інформаційної політики зробило заяву щодо російського кінематографічного продукту, який набуває поширення в Україні. Зокрема серед підлітків. 

У МКІП закликали українців не споживати і не промотувати російський кінематографічний продукт-Фото 1

Міністерство культури та інформаційної політики закликало українців не споживати і не промотувати російський кінематографічний продукт:

«652-й день повномасштабної війни українці боронять суверенітет і територіальну цілісність України у війні з країною-агресором. Захист покладено не тільки на Збройні Сили України. Опір чинить кожен, хто між українським та російським контентом свідомо обирає перший. В українському інтернет-просторі, зокрема серед підлітків, поширюється серіал російського виробництва, який прямо поширює насилля, кримінал та естетику, притаманну країні-агресорці. Він містить ворожу пропаганду, побутування якої в Україні в умовах війни є неприпустимим». 

У МКІП підкреслили, що російський контент не транслюється на офіційних українських платформах. Проте його можна знайти на піратських і російських ресурсах, що є незаконними діями. І наголосили, що для інформаційної безпеки України важливо припинити розповсюдження російського контенту через піратські та офіційні платформи ворога. Аби запобігти впливу російських інформаційно-психологічних операцій на українців, а особливо — підлітків. 

Міністерство закликало блогерів не промотувати ворожий контент. Бо споживаючи та розповсюджуючи продукт, вироблений державою-агресором, українці опосередковано долучаються до фінансування армії росії:

«Закликаємо лідерів думок та кожного громадянина України усвідомлено прийняти рішення і назавжди припинити споживати російський продукт. Також закликаємо батьків звернути увагу на контент, який споживають діти. Ми маємо бути єдині у своїй позиції».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Міністерство культури та інформаційної політики

Читайте також: ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ, ЯКЕ ДОЗВОЛЯЄ ДЕМОНТУВАТИ ПАМ’ЯТНИКИ ПУШКІНУ ТА ІНШИМ РОСІЙСЬКИМ І РАДЯНСЬКИМ ДІЯЧАМ

Статьи по теме