Щомісяця організація Україна без сміття звітує, що вони зробили за пройдешній місяць.
Про ініціативу організації по збору жерстяних та алюмінієвих бляшанок вже знає багато людей і це не може не тішити! Дякуємо всім, хто приносить жерстянки в УБС. Завдяки вам у волонтерів є з чого робити свічечки. Волонтери регулярно заглядають на станцію УБС і збирають багато баночок, парафіну і картону, щоб виготовляти окопні свічки для наших військових. За цей місяць ми передали 46 кг банок та 40 кг парафіна на окопні свічки! Також, ми передали 25 кг текстилю для утеплення приміщень житлових будинків.
Наші воїни та воїтельки підвішують ворогів, а ви «підвішуєте» пакети і продовжуєте давати можливість безкоштовного вивозу відходів на сортування й переробку з військових частин та волонтерських штабів. Дякуємо вам за це! А якщо ви ще не донатили на ініціативу «Підвісь пакет!», то закликаємо вас зробити це і розповісти друзям. Всі деталі тут.
Разом з The Good Plastic Company запустили кампанію по збору твердого міцного полістиролу (PS 6). Компанія використає полістирол при виготовленні оздоблювального матеріалу Polygood, щоб прикрасити інтер’єр та екстер’єр та продемонструвати, що відходи — це ресурс, а не сміття.
Приносьте на станцію:
☑️ коробки з-під CD (без наліпок)
☑️ коробки з-під аудіокасет (без наліпок)
☑️ чисті коробки з-під цукерок ferrero rocher і схожі (без наліпок)
☑️ сувенірні бокси (без наліпок)
☑️ чисті прибори (виделки, ложки, ножі)
Читайте також: Чим запам’ятався листопад очима України без сміття
УБС створили для вас дві підбірки подарунків на зимові свята — ТОП 9 для дорослих та ТОП 5 для дітей. Той випадок, коли даруючи подарунок, ви робите внесок в розвиток станції сортування і підтримуєте «Україну без сміття», піклуєтеся про навколишнє середовище, адже всі товари створені задля економії ресурсів планети, з якісних етичних матеріалів, підлягають переробці або безпечній утилізації, не тестувалися на тваринах і робите стейтмент, бо власники ваших подарунків демонструватимуть оточуючим свою зелену позицію.
Усе скло, яке ви здавали на переробку оргнізації до 24 лютого 2022, вони передавали на склозавод в Гостомелі. Але з перших днів повномасштабної війни він зазнав значних ушкоджень в наслідок російських обстрілів. До того ж, ще й збір скла став ще збитковішим через зниження його вартості. Ми віримо, що Україна переможе і завод в Гостомелі знову буде відбудовано. Україна без сміття створили горщик з вкрапленнями зеленого та синього скла для того, щоб з’явився ще один символ незламності та для того, щоб зібрати кошти від продажу на покупку генератора на станцію сортування. Вартість горщика — 800 грн.
В разі прийняття 7689 буде скасовано багато важливих дозволів, які сьогодні захищають тварин від жорстокого поводження. Окрему увагу слід звернути на скасування свідоцтва на право вивезення (тимчасового вивезення) культурних цінностей. Читайте деталі, до чого можуть призвести скасування цих дозволів. Організація не стоїть осторонь і приєднуємося до команди Відкриті Клітки Україна, аби спільно оскаржити зміни запропоновані цим законопроєктом. На сайті Президента України вже є петиція, просимо всіх, кому не байдужа доля тварин і довкілля, підписати. Поширюйте, будь ласка, петицію, цей допис та тегайте в коментарях депутатів ВРУ для максимального розголосу!
Разом з психологинею Ольгою Товпеко розповіли про те, як сортування може допомогти бути тут і зараз і впоратися з психологічним навантаженням. Читайте три аргументи в цьому дописі та діліться враженнями в коментарях.
Ви просили — УБС зробили. Відтепер ви можете залишити пакети на «Досортування» біля станції в будь-який день та час, попередньо оплативши послугу онлайн. Для цього вам потрібно в телеграм-боті організації обрати «Чат з людиною» і написати менеджерці, що бажаєте скористатися послугою «Досортування». Після цього менеджерка залюбки пояснить вам де можна залишити пакети та як їх оплатити.
Сьогодні радимо вам неймовірно різдвяне й наше. Різдвяний фільм «Колядки на Кудрявці», де ви почуєте 8 автентичних колядок, які були зібрані в спеціальних пошукових експедиціях. Тепер вони знайшли нове дихання в поєднанні з електронним саундом Ярослава Маяка та вперше пролунали на широку аудиторію голосами відомих українських артистів: Tонка, Wellboy, Юля Юріна (ЮЮ), Lely45, Tery, ЩукаРиба, Dantes, Jamala. Метою проєкту є збереження українських традицій Різдва, які роками піддавали пропагуванню «шароварщини», а також осучаснення їх крутим саундом. Колядки — частина нашого сьогодення, а не заховане в скриню сакральне минуле.