UA
RU

Сталість в моді: нові екологічні баночки Chanel Sublimage La Creme

Редагувати переклад

Chanel удосконалили упаковку свого найдорожчого крему Sublimage La Creme. Нові двокомпонентні баночки зроблені за екологічними стандартами.

нові екологічні баночки Chanel Sublimage La Creme

Відтепер можна придбати змінний блок крему, який поміщається в скляній баночці Sublimage La Creme. Хоча змінний блок має вигляд не додаткової частини пакування, а окремого продукту, над яким добре попрацювали дизайнери Chanel.

нові екологічні баночки Chanel Sublimage La Creme

Мінібаночки виготовлені з анодованого золотом алюмінію. І як маленькі шкатулочки закриваються кришками з лого Модного дому — подвійною літерою C. До речі, закриваються надійно — так, щоб крем не перелився і його можна було спокійно класти до сумочки чи валізи.

нові екологічні баночки Chanel Sublimage La Creme

Нове пакування мають усі креми лінійки — легкої (Fine), насиченої (Suprême) і універсальної (Universelle) текстури. Завдяки змінним блокам продукти для догляду буде простіше міняти в залежності від потреб шкіри чи пори року. Також маленькі баночки зручніше брати із собою у подорож.

нові екологічні баночки Chanel Sublimage La Creme

Склад крему залишився незмінним. В основі формули — поліфракціонована ваніль планіфолія. Це ексклюзивний інгредієнт Chanel, який містить у 40 разів більше активних молекул, ніж сирий рослинний матеріал, завдяки чому втричі посилює клітинну регенерацію. Sublimage La Creme зволожує, зменшує зморшки, захищає від впливу вільних радикалів, вирівнює колір обличчя, робить шкіру сяючою. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Chanel

Читайте також: УКРАЇНСЬКА ДИЗАЙНЕРКА КСЕНІЯ ШНАЙДЕР СТАЛА АМБАСАДОРКОЮ БРЕНДУ КОСМЕТИКИ [COMFORT ZONE]