UA
RU

SOFT SPORT CAPSULE: Norba презентував новий спортивний дроп

Редагувати переклад

Український бренд Norba презентує перший у новому році дроп Soft Sport — капсульну колекцію одягу для спорту та відпочинку. 

SOFT SPORT CAPSULE: Norba презентував новий спортивний дроп-Фото 1

Мінімалістична та вишукана, нова капсула присвячена естетиці quiet luxury, інтерпретованій для прихильниць активного образу життя, які цінують поєднання моди та функціональності.

У добірку увійшли комфортні та позачасові бестселери, які ідеально підійдуть для “м’якого” тренування — йоги, пілатесу, балету, бігу, танців та медитації. Це еластичні легінси, боді з довгим рукавом, кроп-топи, велосипедки, спортивні бюст’є та комбінезони із підтримкою преса. 

SOFT SPORT CAPSULE: Norba презентував новий спортивний дроп-Фото 2
 
SOFT SPORT CAPSULE: Norba презентував новий спортивний дроп-Фото 3

Філософія Norba полягає у створенні ідеального повсякденного гардероба, тому речі loungewear делікатно інтегровані у кожну колекцію. У новому дропі бренд презентує затишні бавовняні світшоти із відкладним коміром, лонгсліви, комфортні широкі штани на резинці, бейсболки з нейлону. У комбінації із спортвними речами вони дозволяють легко створювати образи для дому, роботи та подорожей.

Стримані кольори — молочний, темно-синій, чорний та беж — символізують внутрішню гармонію та баланс, які пропагують сестри Норба. Робота з тілом — це, перш за все, терапія, і правильний одяг допомагає жінці бути сильною, цілеспрямованою та задоволеною собою у цьому процесі.

SOFT SPORT CAPSULE: Norba презентував новий спортивний дроп-Фото 4
 
SOFT SPORT CAPSULE: Norba презентував новий спортивний дроп-Фото 5

Ми віримо, що будь-який спорт, практика чи медитація повинні викликати захоплення та приємні відчуття у тілі. Чим би ми не займались, ми маємо отримувати задоволення від процесу свого розвитку на шляху до кращої версії себе,

— впевнені Ольга та Олена Норба.

Читайте також: Запуск sustainable-дропу 365 STUDIO x HEMPFUL

SOFT SPORT CAPSULE: Norba презентував новий спортивний дроп-Фото 6

Norba — за сталий розвиток. Всі речі виробляються із високоякісних, довговічних і екологічно чистих матеріалів. Це тканини із натуральним та органічним складом, із переважно перероблених матеріалів — тенсел, модал, віскоза, органічна бавовна, перероблений поліамід.

Статьи по теме