Запуск sustainable-дропу 365 STUDIO x HEMPFUL

Редагувати переклад

У пошуку підходів до свідомого споживання та турботи про себе, бʼюті-простір 365 STUDIO та бренд HEMPFULвипустили дроп з сенсом. Його присвячено думкам про Планету, що реалізувались у продуктах краси.

Запуск sustainable-дропу 365 STUDIO x HEMPFUL-Фото 1

В рамках колаборації представили 3 позиції, серед яких 2 футболки з написами Hemp the Planet 365 та Be Hempful to Yourself / 365. Кожна футболка виготовлена з 55% натуральної тканини коноплі та 45% бавовни, а також має подовжений крій. Це дозволяє стилізувати річ у щоденних образах або носити у якості нічної сорочки. Окремим елементом став бʼюті-сет, що складається з рушника, повʼязки, резинки для волосся та 3 спонжів для догляду за обличчям. Сет виготовлено з 100% перероблених матеріалів – залишків тканин світшотів та штанів основної колекції бренду HEMPFUL.

Запуск sustainable-дропу 365 STUDIO x HEMPFUL-Фото 2

Запуск sustainable-дропу 365 STUDIO x HEMPFUL-Фото 3

Команди брендів зазначають, що дроп є продовженням концепції стійкості, закладеної в ідеології обох проєктів. Такий концепт базується не на створенні альтернатив, а на пошуку свідомих рішень у сферах моди та краси, які існують поза часом.

Читайте також: Party mode on: бренд веганських сумок Add Some Color представив новий кампейн

Про конопляне волокно:

Промислова конопля – це природно та екологічно вирощена культура. Ця рослина не потребує будь-яких хімічних речовин для росту, а також споживає на 50% менше води, ніж, наприклад, бавовна, та займає у два рази менше площі. Конопля є дружньою до ґрунту та повертає 50-60% корисних елементів назад у землю. Сам процес перетворення культури на тканину значно менше впливає на довкілля.

Статьи по теме