UA
RU

Sustainability Talk: український свідомий апсайклінг бренд HONEY

Все буде свідома Україна!

В межах редакційного Sustainability Talk ми говоримо про свідоме споживання і акцентуємо увагу на тому, що українські сталі бренди не зупинили своєї роботи, навіть під час війни. На цей раз хочемо познайомити вас з HONEY, адже своїх героїв, що стоять на варті свідомого споживання варто знати в обличчя. Сьогодні говоримо із засновницями бренду Аліною Гриценко та Ірою Литвиновою.

Sustainability Talk: український свідомий апсайклінг бренд HONEY-Фото 1

                                                 Аліна Гриценко                                                                                        Іра Литвинова

Як народилась ідея створення бренду?

Іра: Спочатку я створила декілька костюмів для себе. Потім ми познайомилися з Аліною, їй дуже сподобався мій костюм і вона попросила зробити особливий і для неї. В захоплені від нового костюму, Аліна запросила мене на зйомку, щоб пропушити ці костюми у себе на сторінках і ми пішли фотографуватися.

Аліна: Пройшовшись після зйомки по місту, ми отримали велике захоплення та зацікавленність до наших костюмів від знайомих та друзів. Сівши розмовляти за келихом вина, ми зрозуміли що в нас спільні бажання, мрії та бачення. Того ж вечора в цьому шаленстві та метчі один від одного ми вирішили, що починаємо створювати апсайклінг Honey.

Sustainability Talk: український свідомий апсайклінг бренд HONEY-Фото 2
Звідки ви берете матеріали для нових колекцій?

Кожен костюм ми робимо унікальним, неповторним і у єдиному екземплярі. Про це каже сам матеріал, тому що костюми Honey зроблені з сорочок, які ми шукаємо у вінтажних магазинах та у різних постачальників.

Що найголовніше у роботі sustainable бренда?

Найголовніше — це піклування. Цей прояв для нас починається з ідеї про навколишнє середовище, про людей з якими ми працюємо. І, звичайно, про наших хані-гьорлз, яких ми консультуємо дійсно з турботою , допомагаючи підібрати костюм по особистому запиту та робимо все, щоб вона була задоволена придбанням.

Sustainability Talk: український свідомий апсайклінг бренд HONEY-Фото 3

Як війна повливала на вашу роботу? З якими труднощами довелося зустрітися?

Єдине що було поруч — це страх, який переслідує нас й досі. Страх про майбутнє, яке наразі непередбачуване. Але, незважаючи на це, ми продовжуємо працювати, мріяти та створювати.

Читайте також: Sustainability Talk: український апсайкл-бренд Levkovska

Як український споживач реагує на ваші sustainable капсули?

В епоху масового виробництва та споживання люди, все ж, хочуть залишатись особливими. Саме цей запит ми і закриваємо. Тому відчуваємо захоплений фідбек і велику підтримку зі сторони українського клієнта.

Sustainability Talk: український свідомий апсайклінг бренд HONEY-Фото 4

  Sustainability Talk: український свідомий апсайклінг бренд HONEY-Фото 5

Чим ви надихаєтесь при створенні колекцій?

Ми надихаємось, перш за все, натуральними тканинами, поєднанням їх з мереживом, цікавими принтами та тим, що з простої сорочки ми можемо зробити витвір мистецтва. І відчуваємо від цього велике задоволення.

Як ви вважаєте, чому так важко перейти на відповідальне споживання? І Як можна змотивувати людей до цього?

Тренди дуже швидко змінюють один одного і це призводить до імпульсивних покупок. Саме тому людина не встигає зрозуміти, що для неї дійсно потрібно та важливо. На нашу думку, змотивувати до цього можна тільки через постійне нагадування про «сумні» наслідки для навколишнього середовища.

Sustainability Talk: український свідомий апсайклінг бренд HONEY-Фото 6

Чи змінилося ваше життя після переходу на «зелену сторону»?

Зі сторони бізнесу — звичайно. Апсайклінг — це складніша ніша, ніж виробництво нових речей. Через це виникають багато нюансів та факторів, які впливають на швидкість, процеси в роботі та кількість продажів. Та ми відчуваємо, що робимо дійсно важливу справу як для людей, так і для природи.

Якби вам випала можливість вирішити одну глобальну проблему, то щоб це було?

Закінчення війни в Україні та в світі — це найважливіше для нас.

Статьи по теме