UA
RU

Український slow fashion бренд Hukh представив зимовий кампейн

Редагувати переклад
Український slow fashion бренд Hukh представив кампейн до зимового сезону, в центрі якого — інтелектуальна, сучасна та прагматична жіночність.

Бренд заснували сестри Ніка та Віта Гук у 2020 році зі ставкою на безкомпромісну якість, позачасовість і лаконічність.

Український slow fashion бренд Hukh представив зимовий кампейн-Фото 1

Понад 10 років роботи персональною стилісткою допомогли Ніці зрозуміти смаки та бажання жінок, а потім створити бренд, який доповнить їхні гардероби.

Одна з особливостей Hukh — вихід нових колекцій раз в сезон та декількох лімітованих дропів, щоб уникати перевиробництва. Саме тому в кампейні кері-овери Hukh, які пройшли перевірку часом та завоювали прихильність клієнток.

Український slow fashion бренд Hukh представив зимовий кампейн-Фото 2

Український slow fashion бренд Hukh представив зимовий кампейн-Фото 3

До кампейну увійшли головні бестселери бренду: кроп-топи, футболки, костюм зі світшота та штанів, класичне двобортне пальто з італійської шерсті, оверсайз костюм, штани з екошкіри. Більшість асортименту в нейтральній палітрі, а з матеріалів переважають преміальні італійські тканини. Колекції створюються на власному виробництві справжніми майстрами своєї справи.

Український slow fashion бренд Hukh представив зимовий кампейн-Фото 4

Український slow fashion бренд Hukh представив зимовий кампейн-Фото 5

Читайте також: 
ЮЛІЯ ПЕЛІПАС, ЗАСНОВНИЦЯ БРЕНДУ BETTTER: «МІЙ ВИБІР НЕПРОСТОГО ШЛЯХУ В ІНДУСТРІЇ МОДИ – ЦЕ НЕ ЗАБАГАНКА ЧИ БАЖАННЯ ЗДАВАТИСЯ ОРИГІНАЛЬНОЮ. ЦЕ РЕЗУЛЬТАТ МОЄЇ МАЙЖЕ 20-РІЧНОЇ ЩОДЕННОЇ РОБОТИ У СФЕРІ МОДИ.»

В кампейні також представлені светри, створені в колаборації з трикотажним брендом Love by the moon. Універсальні моделі з високою горловиною та V-подібним вирізом чудово доповнять гардероб на холодну пору року.

Ознайомитися з колекціями та придбати одяг Hukh можна на сайті.

Статьи по теме