CHANEL представляє лімітовану літню колекцію макіяжу Jardin Imaginaire, присвячену фантасмагоричному квітковому саду

Цього сезону креативне тріо візажистів команди Comètes Collective – Аммі Драмме, Валентина Лі та Сесіль Паравіна вливають сонячну, наповнену квітковою магією енергію в лімітовану літню колекцію макіяжу CHANEL. Вона оспівує красу казкового саду і має назву Jardin Imaginaire.

 

CHANEL представляє лімітовану літню колекцію макіяжу Jardin Imaginaire, присвячену фантасмагоричному квітковому саду-Фото 1

 

Колекція Summer 2024 Makeup Collection Jardin Imaginaire пронизана відтінками пишної природи і виглядає як запрошення віддатися мріям та поринути в магію квіткового саду із фантазійних казок. Кольори яскраві і сміливі як ніколи. Уявіть вигаданий світ, в якому живуть незвичайні казкові істоти, а флора розквітає чудовими фантасмагоричними барвами: електричний зелений, мерехтливий кораловий, неперевершена фуксія та фіолетово-блакитний. Вони відтворюють квіти літніх садів, барвисті тріпотливі крила метеликів та дивовижних тропічних жуків. У колекції Jardin Imaginaire креативна партнерка CHANEL з макіяжу – Аммі Драмме  створює сюрреалістичний світ за допомогою тисяча і одного мерехтливого вогника.

 

 

CHANEL представляє лімітовану літню колекцію макіяжу Jardin Imaginaire, присвячену фантасмагоричному квітковому саду-Фото 2

 

«Ми хотіли побудувати міст між реальністю та вигадкою. Мене надихнули казкові феї та оповідання, які описують природу як чарівне місце, насичене кольорами, де квіти нагадують коштовності, а гармонійне світло відображає найдивовижніші текстури», – розповідає Аммі Драмме.

 

Олівці-тіні CHANEL Jardin Imaginaire Stylo Ombre et Contour

В колекцію увійшли 7 олівців-тіней в лімітованих відтінках з ефектом металевого мерехтіння:

 

CHANEL представляє лімітовану літню колекцію макіяжу Jardin Imaginaire, присвячену фантасмагоричному квітковому саду-Фото 3

 

 

«Для цього сезону я хотіла одягнути Stylo Ombre et Contour в оригінальні, надзвичайно сміливі відтінки. Вони дають змогу легко створювати різноманітні макіяжі, забезпечують можливість почуватися впевнено та розважатися з кольорами, які зазвичай не назвеш повсякденними», – каже Аммі. 

 

Палітра для обличчя CHANEL Jardin Imaginaire Blush and Highlighter Duo

Цього літа палітра представлена дуетом рум’ян і хайлайтера у 2 кольорових поєднаннях: Light & Berry та Gold & Peach. Продукт прикрашає тиснення у вигляді кульбабки з монограмою Модного дому в центрі. 

 

CHANEL представляє лімітовану літню колекцію макіяжу Jardin Imaginaire, присвячену фантасмагоричному квітковому саду-Фото 4

«Light & Berry натхненна кольорами деяких літніх квітів, наприклад, жоржин. Хайлайтер містить рожевий перламутр для мерехтливого ефекту на шкірі. Що стосується рум’ян, то це матова рожева фуксія, яка підходить всім. – говорить Аммі Драмме. – Для Gold & Peach я обрала два теплі кольори, які нагадують захід сонця. Вони підкреслюють колір обличчя, а також надають природне здорове сяйво з натяком на засмагу». 

 

Універсальний стік для обличчя CHANEL Jardin Imaginaire Baume Essentiel 

Стік можно використовувати в макіяжі очей, губ та вилиць, він представлений у 2 відтінках: Moonlight Kiss та Solar Glow.

 

CHANEL представляє лімітовану літню колекцію макіяжу Jardin Imaginaire, присвячену фантасмагоричному квітковому саду-Фото 5

 

«Відтінок Moonlight Kiss – це рожеве золото, яке прикрашає лице світлим сяйвом. Універсальний колір, ідеальний на кожен день, його можна носити на верхівках вилиць, а також під бровами, на носі та внутрішньому куточку повік», –  пояснює Аммі. Solar Glow – дивовижна бронза. На темній шкірі її теплий відтінок підкреслює колір обличчя. На світлішій – додає легкої засмаги, ідеально підходить для літнього сезону».

 

Лак для нігтів CHANEL Jardin Imaginaire Lе Vеrnis

Легендарні лаки для нігтів представлені в 3 відтінках: Rêveuse, Songe D’été, Faun

 

CHANEL представляє лімітовану літню колекцію макіяжу Jardin Imaginaire, присвячену фантасмагоричному квітковому саду-Фото 6

 

«Rêveuse – металевий золотисто-зелений відтінок, на який мене надихнули фантастичні кольори комах, що мешкають у деяких тропічних лісах. Songe D’été – рожеве перламутрове покриття можна носити як окремо, так і поверх іншого кольору. Faun – насичений, легкий у носінні коричневий колір, який передає весь дух цієї колекції», – каже Аммі Драмме.

 

 

Читайте також: Новинка від CHANEL: відновлювальна сироватка навколо очей N°1 DE CHANEL Revitalizing Eye Serum

 

Статьи по теме