UA
RU

Новинка від українського бренду PROVG: універсальна палітра для макіяжу на 15 відтінків

В універсальній палітрі PROVG є все для макіяжу обличчя: тіни, хайлайтери, рум’яна та бронзери, мерехтливі та матові текстури, а також найстійкіші пігменти, які досконало передають колір.  

 

Новинка від українського бренду PROVG: універсальна палітра для макіяжу на 15 відтінків-Фото 1

 

PROVG – український бренд декоративної косметики, заснований візажистами. Завдяки своїй найбільшій колекції пігментованих тіней в Україні (більш ніж 200 відтінків) – PROVG завоював серця як звичайних дівчат, так і професіних makeup-артистів. Універсальна палітра на 15 відтінків замінює усі сухі текстури в макіяжі: румʼяна, хайлайтер, бронзер тощо. Доступна у двох кольорових гаммах – холодній і теплій:  Sensitive beauty та Sunlit beauty.

 

Новинка від українського бренду PROVG: універсальна палітра для макіяжу на 15 відтінків-Фото 2

 

«Ми довіряємо свої секрети косметичці щодня. Кожен продукт стає частиною тебе самої, доповнюючи і підкреслюючи твій образ. Продукти PROVG — це візажист у твоїй косметичці. Ми створили його для тебе та твого настрою. Будь красива щодня». – кажуть засновниці бренду Вікторія та Галина.

У створенні косметики засновниці  PROVG акцентували увагу на використанні доглядових компонентів у складі та передових технологій у виробництві. За допомогою універсальної палітри можна самостійно створити розкішний макіяж, який буде виглядати, ніби професійний візажист створив його особисто для вас. 

 

Новинка від українського бренду PROVG: універсальна палітра для макіяжу на 15 відтінків-Фото 3

 

Універсальність палеток полягає також у взаємозамінних кольорах. Завдяки магнітному полотну, до якого надійно кріпляться рефіли тіней, можно в будь-який момент замінити тіні на більш вподобані.

 

Читайте також: CHANEL представляє лімітовану літню колекцію макіяжу Jardin Imaginaire, присвячену фантасмагоричному квітковому саду

Статьи по теме