Досить боятися цього страшного слова. З ним пов’язано дуже багато міфів.
Провідні американські дерматологи, що спеціалізуються на вивченні та лікуванні целюліту, Шеріл Карчер та Девід МакДеніел розповідають, чому категорично не варто вірити.
Карчер і Макденіел стверджують, що целюліт має 98% жінок на Землі. «Ви можете бути дуже худою, але при цьому страждати від целюліту. Навіть у супермоделей він є», – каже Карчер. Безперечно, збільшення маси тіла може призвести до целюліту, але це не єдина причина появи ямочок на шкірі. Хто ж ті щасливі 2%? Карчер припускає, що це, швидше за все, жінки з щільнішою шкірою, наприклад, афроамериканки, у яких целюліт зустрічається набагато рідше.
Якщо бути точніше, целюліт – це непропорційна суміш білка та жиру. Вона утворюється над результаті набору ваги, а результаті порушення мікроциркуляції в жирової тканини. Клітини перестають виділяти продукти своєї життєдіяльності і починають роздмухуватися, накопичуючи в собі жир, рідину та токсини.
Читайте також: BEAUTY-ГРІХИ, ЯКІ МИ ВСЕ ЗДІЙСНЯЄМО
Ви можете правильно харчуватися, повноцінно відпочивати та займатися спортом – але все це не гарантує порятунку від целюліту. «Часто зменшення жирових відкладень робить целюліт менш помітним. Але іноді схуднення призводить до того, що шкіра обвисає і лише підкреслює «апельсинову кірку».
Не має значення, наскільки дорогими кремами ви користуєтеся — вони не допоможуть зменшити целюліт. Єдине, що вони можуть зробити, це створити ілюзію гладкої шкіри. «Частини, що містяться в цих засобах, відображають світло і маскують целюліт», — запевняє Карчер, зауважуючи, що спрей для засмаги також може створити подібну ілюзію.