UA
  RU

  5 порад, як зберегти здорові звички під час подорожей

  Редагувати переклад

   

  5 порад, як зберегти здорові звички під час подорожей-Фото 1

   

  Правильне харчування (не кажучи вже про рослинне), може бути дуже важким вибором. А якщо ви додаєте до рівняння подорожі з супутніми перельотами, стиковками та затримками рейсів – тут стає ще важче.

   

  Хороші новини від екоактивістки, засновниці компанії Glossary Organic Products та екофонду Glossary Foundation Анастасії Цибуляк: підтримка плану здорового харчування під час подорожей не буде такою складною, якщо ви проведете невелику підготовку перед поїздкою.

  5 простих travel-порад, які допоможуть зберегти здорові звички під час подорожей:

  1. Почитайте хоча б 15-20 відгуків на Tripadvisor про ресторани та магазини здорового харчування, які розташовані поблизу того місця, де ви зупинилися.
  2. Збирайте свої власні контейнери з корисними перекусами та снеками. Наприклад, в Glossary Organic є корисні безглютенові печива, які допоможуть відчувати ситість та бути в ресурсі протягом кількох годин.

  5 порад, як зберегти здорові звички під час подорожей-Фото 2

  3. Зберігайте суперпфуди (спіруліна, ягоди годжі, насіння чиа) у контейнерах для вітамінів. До речі, для ще більшої безпеки можете відправити пігулку в зип-пакет під час подорожі.
  4. Уникайте зневоднення (візьміть із собою багаторазову еко-пляшку з водою). Факт: чиста питна вода без газу відразу після пробудження чудово допомагає зменшити почуття голоду.
  5. Знайдіть баланс. Не будьте надто вимогливими до себе і дозвольте собі бути трішки неідеальними під час подорожі.

  Читайте також: 11 порад як зберегти здоров'я печінки в сезон вечірок

  Фото Savvas Kalimeris on Unsplash

  Текст: Анастасія Цибуляк

  Статті на тему