UA
RU

6 причин, чому танці корисні для здоров'я

Редагувати переклад
Фітнес-інструктори радять танцювати завжди та скрізь.
6 причин, чому танці корисні для здоров'я.

Існує безліч способів скинути надмірну вагу, але танці допомагають це зробити під улюблену музику. Тільки уявіть, як приємно прощатися із зайвими кілограмами під звуки запального свінгу чи спокійного соулу. Можна займатися улюбленими танцями, тримати фігуру в тонусі та втрачати зайву вагу. Але якщо і цих причин вам недостатньо, щоб піти в денс-студію, тоді ми підготували для вас ще 6 факторів, чому потрібно займатися танцями.

Причина №1. Схуднення

Танці - це чудова вправа для серцево-судинної системи, яка також спалює купу калорій. «Який танець найефективніший у боротьбі із зайвою вагою?» запитайте ви, але дати відповідь на це питання не так уже й легко. Є багато факторів, які слід зважати. Ваша початкова вага і ваше харчування будуть впливати на те, скільки роботи вам потрібно зробити, щоб досягти так званого дефіциту калорій - тобто, скільки вправ ви повинні зробити, щоб спалити більше калорій, ніж ви приймаєте з їжею.

Читайте також: 5 МІФІВ ПРО СХУДЕННЯ, В ЯКІ НЕ ПОТРІБНО ВІРИТИ

Але найефективнішими танцями вважаються: вальс, танго, румба, фокстрот, ча-ча-ча та пасодобль. Тож можна вже зараз починати вивчати па цих танців.

6 причин, чому танці корисні для здоров'я.

Причина №2. Скульптурування м'язів  

Як і слід очікувати, як бальні, так і латинські танці тримають у тонусі ваші м'язи. Більшість танців тренують м'язи стегон, сідниць, підколінних сухожилля та спини. А накачена попа буде якраз до речі до літнього сезону!

Причина №3. Поліпшення моторики, координації та балансу

Хороша координація та рівновага – це те, що необхідно кожній дівчині. Танці загартовують цю здатність. Через час ви навіть виявите, що зменшується запаморочення, коли ви займаєтеся танцями.

Танці також є чудовим способом покращити вашу моторику - це рухи, пов'язані з руками, пальцями, ногами та пальцями ніг, які не завжди є предметом уваги в інших типах вправ. Заняття танцями можуть навчити вас, як безпечно падати, щоб уникнути травм.

6 причин, чому танці корисні для здоров'я.

Причина №4. Підтримка суглобів 

Дослідження показали, що у танцюристів менше травм, пов'язаних із суглобами, ніж у спортсменів, особливо в області колін. Це може бути з тим, що танці зміцнюють суглоби, не перевантажуючи їх. Багато видів спорту, такі як біг, гольф або теніс, вимагають повторення однієї й тієї ж дії знову і знову, чинячи тиск на той же суглоб.

Читайте також: НА КОГО ПІДПИСАТИСЯ: 5 INSTA-АКАКУНТІВ ДЛЯ ДОДАТКОВОЇ МОТИВАЦІЇ У СПОРТІ

Причина №5. Поліпшення настрою

Танці - це спосіб висловити себе, і вони пов'язані з емоційними осередками вашого мозку. Той факт, що ви схильні танцювати під музику, яка вам подобається, також сприяє цьому. Оскільки це викликає сильну емоційну реакцію, дослідження показують, що танці часто звільняють більше «гормонів щастя», таких як ендорфіни та серотонін.

6 причин, чому танці корисні для здоров'я.

Причина №6. Зняття стресу

Танці не лише сприяють виробленню ендорфінів, а й пригнічують кортизол – гормон, який відповідає за стрес. У той час, як деякі вправи іноді можуть перетворюватися на нудні рутинні дії, танці це завжди щось нове, що викликає позитивні емоції. Хіба є найкращий спосіб боротьби зі стресом?

Фото: unsplash.com

Статті на тему