UA
RU

Balmain знову планує запустити бренд косметики Balmain Beauty

Редагувати переклад

Перша лінійка вийде під заступництвом Estée Lauder Cos. Ink.

Олів'є Рустен дійшов висновку, що настав час відкривати свій косметичний бренд, адже як сказав сам дизайнер, що він “одержимий красою”.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від OLIVIER R. (@olivier_rousteing)

«Я одержимий красою. Це майже як продовження мене самого», - сказав Олів'є Рустен. Тому не дивно, що йому спала на думку ідея заснувати свій бренд Balmain Beauty під егідою Estée Lauder Cos. Inc. 

Рустен проходить курс іммерсивного навчання у знаменитій паризькій парфумерній школі та вчиться розробляти підходи до створення косметики, яка зволожуватиме та захищатиме шкіру від негативних факторів.

Я відчуваю, що у всіх багато косметики, але я думаю, що важливо також дбати про свою шкіру. Я дуже пишаюся тим, що працюю з Estée Lauder, тому що їхня продукція такої високої якості,

- Сказав дизайнер.

Читайте також: Наомі Воттс запускає марку косметики для жінок, у яких настала менопауза

Виконавчий директор Estée Lauder Гійом Джессель підтвердив співпрацю в ексклюзивному інтерв'ю WWD. Довгострокова глобальна ліцензійна угода з Balmain Beauty включає спільну розробку, виробництво та розповсюдження розкішних косметичних продуктів, перші з яких, як очікується, будуть випущені восени 2024 року.

Олів'є Рустен розповів, що планує спиратися на спадщину засновника бренду П'єра Бальмена.

Нагадаємо, що Balmain вже намагався започаткувати свій косметичний бренд і в 2012 році підписав контракт з Interparfums SA, але контракт був розірваний 2017 року за узгодженням сторін. Тепер Олівер Рустен вирішив спробувати ще раз, лише під заступництвом Estée Lauder.

Статті на тему