UA
RU

Що є, якщо ви прокинулися з похміллям

Редагувати переклад
Ви вже не можете повернути вчорашній день і не пити п'ятого коктейлю, зате ви можете впоратися з похміллям за допомогою їжі.

Думка про те, що жирна їжа позбавить вас наслідків бурхливої ​​ночі, не відповідає дійсності. Така їжа погано позначиться на стані шлунка, печінки та нирок, які понаднормово працюють над тим, щоб видалити надлишки алкоголю. Ми розділили їжу за симптомами, які мучать вас наступного дня після пиятики.

Що є, якщо ви прокинулися з похміллям.

Ви почуваєтеся практично нормально

Незважаючи на те, що ваш стан цілком задовільний, ваш організм страждає від зневоднення. Пощадіть його та постарайтеся пити більше води протягом дня. Почніть ранок зі склянки води і лише потім дозвольте собі чашку кави. Не забудьте прихопити із собою пляшку з мінералкою.

Що є, якщо ви прокинулися з похміллям.

Ви відчуваєте спрагу

Вам здається, ніби розплющити очі, в роті сухість, а шкіра схожа на пергаментний папір? В цьому випадку вам допоможе велика кількість води, а також смузі з овочів чи фруктів, які відновлять процеси гідратації в організмі. Обов'язкові інгредієнти цілющого напою мають заповнювати електроліти, тому робіть ставку на кокосову воду, мед, апельсиновий фреш, шпинат, калі та банани. 

Читайте також: ПОХМІЛЬНИЙ СИНДРОМ: ЯК ЗІРКИ СПРАВАЮТЬСЯ З НАСЛІДКАМИ БУРНОЇ НОЧІ

Що є, якщо ви прокинулися з похміллям.

Ви страждаєте від головного болю

Здається, що кожен звук стукотом відбивається від стін вашого черепа? Це ще одна ознака того, що ви вчора перебрали зайвого. У цьому випадку порада проста: уникайте хрусткої їжі, а перевагу віддавайте чомусь м'якому, на кшталт варених яєць і тосту з сиром. Щоб не посилювати головний біль, не пийте багато кави.

Що є, якщо ви прокинулися з похміллям.

Ви відчуваєте тремтіння в тілі

У такому стані виникає оманливе відчуття, що жоден м'яз більше не чує наказів вашого мозку. Експерти радять уникати страв із яскравим ароматом та відмовитися від гарячої їжі. Відомо, що від нападів нудоти рятує лимона, що бадьорить запах. Розділіть цитрусовий на дві половини: одну підносите до носа при першому позиві, а другу додайте в склянку з водою, щоб відновити рівень електролітів. Також споживайте в їжу продукти, багаті на клітковину – вона заспокоює травну систему. 

Джерело фото: unsplash.com

Статті на тему