UA
RU

Що відбувається на показах Міланського Тижня Моди. День 1

Редагувати переклад

Ведучий візажист MAC Катерина Пономарьова ексклюзивно для Marie Claire розповіла, що з нею відбувалося на Міланському Тижні Моди. Детально про перший день дізнайтеся з її особистого щоденника візажиста.

Катерина Пономарьова

Перший день Тижня моди у Мілані розпочався із шоу Alberta Feretti. Вся дія відбувалася на території цвинтаря, про що мені розповіла моя флорентійська колега. Але на перший погляд і не скажеш, що це був цвинтар. Погляньте самі:

alberta feretti fw17

Люди, які сміливо і зухвало перетинають газон – це команда візажистів МАС, яка йде на бекстейдж. Бекстейдж виявився, як і слід очікувати, місцем маленьким без вікон та дверей. І знову прийшла на допомогу моя Флорентійська колега і підказала, що це насправді льох, де раніше зберігалися найкращі сорти італійських вин, а тепер він на кілька годин став місцем проживання моделей, фотографів, стилістів та візажистів.

alberta feretti fw17

Головним візажистом шоу був Том Пешо. Моя любов до цього професіонала безмежна. Він не тільки майстер своєї справи, а й відмінна людина. Пам'ятаю минулого сезону на показі Max Mara збір усіх команд був о 05:00, але незважаючи на це Том приїхав у чудовому настрої, і перед тим як почати роботу, познайомився з усіма членами команди і навіть потис усім руки. Таких ще не зустрічала.

Читайте також: Ведучий візажист МАС про головні тренди з показів MBKFD FW '17-18

Вся команда з нетерпінням чекала на демо-макіяж, після якого ми б змогли приступити до роботи. Щільно вставши в гурток навколо Тома, ми почали стежити за тим, як він швидко і віртуозно створює сексуальний смокі айз, який він охарактеризував як Venice at night.

Том Пешо

За основу було взято чорний олівець «Smolder», який Том розтушовував на верхньому і нижньому столітті, а зверху як яскравий відблиск наніс червоний хромолайн з лінії Mас Pro.

Том Пешо

Трохи чорних тіней Carbon та пігмент «lemon» у внутрішній куточок ока, і макіяж закінчено! Ніякої туші та брів! Тільки рівний тон, трохи підкреслені вилиці і сяйво на щоках. Загалом макіяж зайняв 30 хвилин.

alberta feretti fw17

Першою моделлю, яка була нескінченно рада зустрічі мною (і це абсолютно взаємно) була Одетт Павлова, яка нещодавно знялася для обкладинки російського Vogue разом зі своєю сестрою Лією. Дві сестри з Петербурга роблять безліч показів усім тижнях моди. І поки Одетт сидить і веде зі мною дружню бесіду за чашкою чаю, я їй роблю макіяж, а її сестра Лія дефілює на показі Gucci.

Одетт Павлова та Катерина Пономарьова

На підготовку моделей (45 осіб) йде 3-4 години часу. Нас, візажистів, було 20 людей, що дуже і дуже по-божому, як для Тижня Моди. Рівень дизайнера, звичайно, підкреслювали сестри Джіджі та Белла Хадід, що дефілюють на показі, а також Саша Лусс. До зустрічі завтра!

Фото: особистий архів Катерини Пономарьової

Статті на тему