UA
RU

Декоративна парфумерія: 5 помадно-пудрових ароматів

Редагувати переклад
Автор парфумерного блогу на YouTube та колумніст Marie Claire Ольга Олешова розповідає про парфуми з дорогоцінними косметичними нотами.

Декоративна парфумерія: 5 помадно-пудрових ароматів-Фото 1

Аромати з косметичними ароматами, дуже популярні і становлять цілий напрямок. Помади різних брендів пахнуть по-різному. Перед покупкою, я завжди спочатку оцінюю помади на запах, якщо запах не подобається, я її не куплю. У кожного з нас свої критерії у виборі косметики та парфумерії. Сьогодні я розповім про найяскравіші та улюблені аромати помадно-пудрового напрямку. Свій ідеал аромату помади, я знайшла ще в дитинстві, пробуючи мамину косметику. Аромати цього напряму за всієї їх “серйозності” для мене є трохи інфантильними та сентиментальними. Відразу згадується фільм Родня і маленька дівчинка в маминій сукні, на підборах, і вся в помаді, з величезними навушниками на голові, з яких співає Boney M.

Декоративна парфумерія: 5 помадно-пудрових ароматів-Фото 2

I like you in velvet Mondo Mondo

Лос-Анжелес, джазовий клуб, витончений легкий танець під звуки саксофона. Маленька оксамитова сукня, м'які замшеві рукавички, у сумочці пудра та тюбик коралової помади. У клубі зібралася вся богема міста, повітрі джаз та аромат ірисів.

Декоративна парфумерія: 5 помадно-пудрових ароматів-Фото 3

Lipstick Rose Frederic Malle

Еталонний помадний аромат. У ньому всі складові ідеального запаху помади, троянда, фіалка, ірис, малина. Так пахла помада моєї мами, з дитинства, так пахла моя перша помада, ягідного кольору, її просто хотілося з'їсти. І якщо чесно, в дитинстві, я пробувала мамину помаду, відкусила маленький шматочок, не могла втриматись. Звичайно, на смак вона була жахлива, але цей ніжний десертний аромат я не забуду.

Читай також: Київський інститут благородних дівчат: тяжкий шлях до освіти

Декоративна парфумерія: 5 помадно-пудрових ароматів-Фото 4

La Fille de Berlin Serge Lutens

Троянда та гірка герань, насичений червоно-винний колір помади у витонченому золотому футлярі. Аромат про троянду, пихатої, холодної, відстороненої. Крім рожевої складової в Берлінській Діві є запах помади, так пахне яскравий слід помади рубінового кольору, залишений на краю келиха з червоним вином.

Декоративна парфумерія: 5 помадно-пудрових ароматів-Фото 5

1889 Moulin Rouge Histoires de Parfums

Закуски легендарного кабаре Мулен Руж. Тяжкі оксамитові портьєри, розсипана на гримерному столику пудра, пухнасті кисті для макіяжу, тонка шовкова панчоха висить на спинці стільця. Останній штрих, червона помада, оглушливий стукіт серця і вона виходить на сцену. Чудова танцівниця, муза художників та поетів. Червоний млин на даху переливається і сяє у нічній прохолоді.

Декоративна парфумерія: 5 помадно-пудрових ароматів-Фото 6

Lipstick On Maison Martin Margiela

Суміш ароматів ніжної помади та розсипчастої фіалкової пудри. Так могла б пахнути косметичка і весь її дорогоцінний вміст, тут і улюблена пудрениця, і м'яка кисть, рум'яна улюбленого кольору і помада, найнеобхідніше, завжди під рукою. Помада пахне солодко-вершково, як ванільне морозиво.

Статті на тему