Edit page title Для персонального використання: 4 аромати, які "одягаєш" як другу шкіру
Edit meta description Для персонального використання: 4 аромати, які "одягаєш" як другу шкіру - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Для персонального використання: 4 аромати, які «одягаєш» як другу шкіру

Редагувати переклад
Аромати собі. Тсссссс... ніхто не почує.
Для персонального використання: 4 аромати, які «одягаєш» як другу шкіру.

Оброблено VSCO з попередньо встановленою m5

Не буду оригінальною, якщо скажу, що всім іноді хочеться дати собі перепочинок, від усього, в тому числі і від яскравих, стійких, шлейфових ароматів. Можна просто нічого не носити, або ж приміряти щось максимально тілесне, із серії «аромат-друга шкіра», який буде тихо нагадувати про себе і дасть вам відпочити, адже і від потужних ольфакторних вражень, теж потрібний перепочинок. Сьогоднішня добірка саме про такі аромати, легкі, зрозумілі, доречні за будь-яких обставин.

Для персонального використання: 4 аромати, які «одягаєш» як другу шкіру.

Adr-ett Nomenclature

Коли я познайомилася з цим ароматом, він не справив на мене враження, і лише до кінця дня, я зрозуміла, що постійно нюхаю руку, в місці нанесення Adr-ett. Це той випадок, коли аромат дуже тихо, але наполегливо закохує у себе. Майже невловимий, більше схожий на аромат гарної банної лінійки, він стає другою шкірою. Чи не дратує, і як ідеальний супутник, нагадує про себе, тільки коли вам цього хочеться. Аромат ірисової пудри, свіжого мускусу, з металевим акордом та теплими деревними нотами.

Для персонального використання: 4 аромати, які «одягаєш» як другу шкіру.

Lazy Sunday Morning Maison Martin Margiela

Лінивий недільний ранок і цим все сказано, час, коли не треба нікуди поспішати, можна валятися рекордну кількість часу в ліжку і, якщо буде бажання, весь день ходити в піжамі та пити каву, залишаючи по всьому будинку маленькі філіжанки з його залишками. Аромат Lazy Sunday Morning ідеально передає настрій такого дня, свіжі сонячні альдегіди, грушева соковита серцевина, тонкий мильний акорд конвалії, запах свіжих лляних простирадл, як без них. І, вуаля, ідеальна неділя, а якщо хочете й решту днів тижня.

Читай також: Результати тестування MC Brand Influencers

Для персонального використання: 4 аромати, які «одягаєш» як другу шкіру.

La Violette Annick Goutal

Фіалки, одні з найзворушливіших і ніжніших кольорів у парфумерії, символізують чистоту, ніжність та найдобріші та найчистіші наміри. Сентиментальна, трохи старомодна нота, в ароматі La Violette розкрита ідеально, фіалкова пудра, тонка, невидима відтінена рожевим акордом. Аромат може здатися невигадливим, але в цьому його привабливість. Рідкісний у своїй вишуканій простоті, аромат фіалок, тішить серце і огортає ніжністю.

Для персонального використання: 4 аромати, які «одягаєш» як другу шкіру.

Not A Perfume Juliette Has A Gun

Не парфум, назва говорить сама за себе, коли хочеться відпочити від парфумерії, але все ж таки, хочеш чогось неймовірно легкого, тілесного, ось це ідеальний варіант. Чесно, я гадки не маю, що за ноти в цьому ароматі, на шкірі ця композиція розкривається ніжно, спеціально і молочно. Він дійсно розслаблює і дає перепочинок рецепторам. Симпатичний супутник, який можна змішувати з іншими ароматами, на своєму досвіді, готова підтвердити, цей експеримент заслуговує на увагу.

Статті на тему