UA
  RU

  Диявольська краса: Чарівні аромати для жінок-вамп

  Редагувати переклад
  Відьма, Баба Яга, Чаклунка. Які аромати їм би підійшли? Розповідає колумніст marieclaire.ua Ольга Олешова.
  
  Диявольська краса: Чарівні аромати для жінок-вамп-Фото 1

  Не прийняті і не зрозумілі людьми, вони йдуть далеко в лісові хащі, де живуть самотньо, чаклують над своїм чарівним котлом, всередині якого магія вирує і переливається всіма кольорами веселки. Відьми вміють літати, відьми знають і можуть пересуватися у часі. Загадкові та не впізнані серед людей, давайте пофантазуємо, який аромат підвладний відьмі, в якому ароматі, вона почуватиметься органічно.


  Диявольська краса: Чарівні аромати для жінок-вамп-Фото 2

  Читай також: VERA by Vera Brezhneva: Поп-діва презентує власну колекцію засобів для макіяжу.


  Haxan Prissana

   Я дуже давно мріяла познайомитися з ароматом Häxan Prissana і нарешті мені вдалося знайти тестер. Аромат, натхненний фільмом Häxan (Відьми) 1922 року Бенджаміна Крістенсена. Забобони, культи, психічні захворювання та полювання на відьом, фільм варто подивитися, хоча б заради спец ефектів, дуже цікавих для того часу. Аромат, власне, втілення магічних обрядів, у піраміді близько 40 нот, і це дуже вражає! Гриби, ромашка, лаванда, трави, дерево, козяча шерсть, тютюн, тваринні ноти, ось деякі з них. Häxan вражає своєю природою, він ніби живий і світиться. Неможливо уявити, як парфумер створив таке чаклунство, напевно, йому допомогла чудова відьма. Цей аромат, нюховий перформанс, приголомшливий ароматний експеримент.

  Диявольська краса: Чарівні аромати для жінок-вамп-Фото 3

  Scent Intense Costume National

  Аромат для Баби Яги. Баба Яга- вічна стражниця у світ мертвих, мудра, хитра, її образ можна зустріти в багатьох старовинних, так і сучасних книгах. Художники зображують її в різних обличчях, іноді вона постає молодою смішною дівчиною, іноді зморщеною старою, іноді прилітає у вигляді чорного птаха. На відміну від відьми, Баба Яга була народжена з магічними знаннями, вона живе в цьому та інше життя їй не відоме. Аромат Scent Intense Costume National це солодка дурманна магія, міцний до гіркоти чорний чай, зелене отруєне яблуко та запашна амбра. Глибокий, розслабляючий дурман, чому б його не запропонувати сучасній чаклунці лісу?


  Диявольська краса: Чарівні аромати для жінок-вамп-Фото 4

   

  Читай також: Синій період: Наймодніший макіяж осені 2020 - сміливий неон проти акварельної ніжності  Забобонний Фредерік Малле

  Superstitious у перекладі Забобонні. Холодні, чаклунські альдегіди, в них як у канву вплетена ніжна троянда, жасмин і бархатистий солодкий персик. Чаклунка живе в кожній жінці, одні дружать з нею, інші не вірять у неї і не помічають, але є аромати, які накривають нас невидимою накидкою з тонкої магії та чарівництва, Superstitious уособлення такого аромату. Для мене, в моїх фантазіях, так пахне крем Маргарити, який подарував їй здатність літати і наділив чаклунською силою. Не тиною боліт, ні лісовими травами пахне цей крем, а індольним жасмином, що похрустує свіжими альдегідами.

  Диявольська краса: Чарівні аромати для жінок-вамп-Фото 5


  Chypre Mousse Oriza L. Legrand

  Це шипровий аромат, створений у 1914 році. я познайомилася з ним давно, але й досі не можу забути. Неймовірний, зовсім не схожий на класичні шипрові композиції. У ньому, дійсно, багато магії та чаклунства. Так могла б пахнути Баба Яга, прекрасна та могутня. Це її стихія, безліч дерев, покритих мохом, ліс, у якому вона знає кожен лист. У Chypre Mousse Oriza L. Legrand зібрані та зварені найзапашніші лісові трави, коріння та ягоди, він пахне вологим ґрунтом, обсипаним ялиновими голками, грибами, яких так багато після дощу, в цьому ароматі хочеться просто жити, він пробуджує та викликає повагу своєю унікальністю . 

  Статті на тему