EVA запустила кампанію «Крокуй назустріч собі» за участі альпіністки Антоніни Самойлової, яка планує встановити новий рекорд

Редагувати переклад
Відома альпіністка Антоніна Самойлова у найближчі місяці планує встановити новий рекорд, втретє підкоривши Еверест. Це стане можливим завдяки підтримки підтримки лінії магазинів EVA, які запустила кампанію «Крокуй назустріч собі», й обрали Антоніну в якості амбасадора проєкту. Головна мета проєкту – надихнути українців стати власною точкою опори, почати робити кроки назустріч собі та своїм мріям, а також підкреслити важливість турботи про себе, щоб завжди мати ресурс допомагати тим, хто цього потребує.

EVA запустила кампанію «Крокуй назустріч собі» за участі альпіністки Антоніни Самойлової, яка планує встановити новий рекорд-Фото 1

Антоніну Самойлову — втілення сили українського духу на спортивній арені. Саме тому, зважаючи на емоційні випробування, які сьогодні переживає кожен українець, EVA запросила очолити кампанію відому альпіністку. Бо згідно з дослідженням аналітичної компанії Gradus Research, 77% українців відчувають стрес або сильну знервованість, 46% – втому та 44% – напруженість. При цьому лише 14% відзначили наявність мотивації та бажання діяти. Водночас, щоби подолати ворога, ми не можемо опускати руки, а маємо навчитися акумулювати власні ресурси, підтримувати фізичне та ментальне здоров’я, аби бути готовими до будь-яких викликів на шляху до омріяної Перемоги. 

«Ключовий принцип нашої роботи – бути надійним партнером та другом наших покупців. Понад два роки повномасштабної війни ми бачимо, як українці самовіддано підтримують ЗСУ, ветеранів та ветеранок війни, й всіх, хто як ніколи раніше потребує нашого включення. Водночас всі ми знаємо, що спочатку кисневу маску треба одягнути на себе, а потім – на ближнього. Ми розуміємо, що сьогодні знайти час на турботу про себе – виклик. Саме тому у рамках кампанії «Крокуй назустріч собі» та за участі Антоніни Самойлової ми сподіваємося подарувати українцям натхнення та мотивацію для досягнення цілей, яких вони прагнуть», – говорить Ганна Гришина, директорка з маркетингу ТОВ «РУШ» (лінія магазинів EVA та EVA.UA).

Антоніна Самойлова розпочала свою спортивну кар’єру лише шість років тому, але в її арсеналі – сходження на Кіліманджаро, мексиканську гору Орісаба, азійську К2, Лобуче у Гімалаях та найвищий гірський масив Антарктики (Вінсон). До свого третього сходження альпіністка готувалася 6 місяців, а її попереднє успішне підкорення вершини відбулося менш ніж рік тому – 24 травня 2023 року. Цього разу Антоніна планує додати ще одну спортивну перемогу у скарбничку українського народу, адже саме йому вона присвячує всі свої екстремальні експедиції, демонструючи витривалість, стійкість та непереможність українців не тільки професійній спільноті альпіністстів, а й усьому світу.

«Я здійснюю свій третій підйом у одні з найтемніших часів в історії сучасної України. Проте подумки кожен мій крок присвячений українському народу, чий вогонь надії не згасити. І для мене велика честь нести із собою прапор нашої країни на вершину Евересту. Перемога у цій війні – наш спільний Еверест, але кожен із нас має і власні вершини, які, на перший погляд, можуть здаватися недосяжними. Тому якщо своїм вчинком я зможу надихнути хоча б одну людину, незважаючи ні на які зовнішні обставини, почати йти до своєї мети – це все не даремно», – поділилася Антоніна Самойлова.

Читайте також: ТРАДИЦІЙНІ РЕМЕСЛА У СУЧАСНОМУ ВИКОНАННІ – НОВА КНИГА ВІД СREATIVE PUBLISHING 

Статті на тему