UA
RU

Фотопроект «Краса поза віком, параметрами і поза війною» 

Редагувати переклад

Незважаючи на війну, агенція дорослих моделей працює, продовжує реалізовувати таланти дорослих українців, даючи можливість навіть у такі складні години заробляти на рівні молоді.

Благодійний фонд Життєлюб запустивши фотопроект «Краса поза віком, параметрами і поза війною» та займається матеріальною допомогою. Вони надають життю сенси, надихають, підтримуючи любов до життя і самоповагу, адже головна місія агенції — це показати, що краса поза віком, часом, параметрами і навіть поза обставинами.

Фотопроект «Краса поза віком, параметрами і поза війною» -Фото 1

Краса — це внутрішній стан людини та результат її ставлення до життя. Нещодавно разом із фотографом та співвласницею фотостудії InLight Марією Конішевською та візажистом Воєводіною Анною фонд зробив портретну фотосесію для 2х жінок 85 та 68 років.

Фотопроект «Краса поза віком, параметрами і поза війною» -Фото 2
 
Фотопроект «Краса поза віком, параметрами і поза війною» -Фото 3

Після початку повномасштабного вторгнення обидві мали змогу виїхати за кордон. Любов була у дітей в Америці, але літом повернулася до чоловіка у Київ. Сказала, що жодні розкішні умови не будуть кращими за рідну домівку та любов.

Валя з самого початку не планувала виїжджати і весь час перебуває у столиці. Жінки продовжують повноцінну життя на тлі війни. Вони щирі і веселі, працюють моделями, беруть участь у соціальних і комерційних фото- та відеопроектах, піклуються про себе і свої сім'ї, мріють про якнайшвидше закінчення війни.

Фотопроект «Краса поза віком, параметрами і поза війною» -Фото 4
 
Фотопроект «Краса поза віком, параметрами і поза війною» -Фото 5

Читайте також: Як визначити його на ранніх стадіях.

Зараз багато українців перебувають у стані вигорання, тривоги та депресії. Історія про життєлюбок, які займаються творчістю, і незважаючи на вік і війну, реалізують собі, є чудовим прикладом життєстверджувальної позиції та оптимізму. 

Фото: Марія Конішевська

Макіяж та стиліст-парукар Воєводіна Ганна

Статті на тему