UA
RU

Готуємось до победи: кокоіл ізетіонат натрію для очищення шкіри

Редагувати переклад

Продовжуємо активну підготовку тіла та духу до нашої победи.

Цей складний на перший погляд інгредієнт є гарним очисним компонентом, який позитивно впливає на стан шкіри.

Готуємось до победы: кокоїл ізетіонат натрію для очищення шкіри-Фото 1

Кокоїл ізетіонат натрію забезпечує переваги догляду за шкірою і служить фантастичною альтернативою більш жорстким підсушуючим очисним засобам, наприклад, сульфатам. Нижче ви дізнаєтеся про всі його переваги та про те, як включити цей компонент у свою щоденну б'юті-рутину.

Короткі відомості про кокоіл ізетіонат натрію

Тип інгредієнта: поверхнево-активна речовина.

Основні переваги: створює насичену піну, м'яко видаляє грязь та увлажнює. Кому його варто використовувати: він чудово підходить для всіх типів шкіри, особливо для чутливої ​​чи сухої, оскільки є не таким жорстким, як інші поверхнево-активні речовини.

Як часто можна використовувати його: його можна використовувати щодня, але не більше двох разів для догляду за волоссям, очищення та засобів для тіла. 

Добре працює з: пом'якшувальними та зволожуючими речовинами для підтримки шкірного бар'єру. 

Не використовуйте з: іншими агресивними поверхнево-активними речовинами або подразниками шкіри, щоб зберегти максимальну користь.

Готуємось до победы: кокоїл ізетіонат натрію для очищення шкіри-Фото 2

Що таке кокоіл ізетіонат натрію? 

Кокоілізетіонат натрію — це дрібний білий порошок, отриманий з кокосової олії. Її ще називають натрієвою силлю, яка дбайливо впливає на шкіру. Процес його створення включає змішування природної сульфонової кислоти під назвою ізетіонова кислота з жирними кислотами, які в природі містяться в кокосовій олії. 

Найчастіше можна знайти цей інгредієнт, зазначений на зворотній стороні шампуню, миючих засобів для тіла, очисних засобів та шматочків мила, оскільки він вважається поверхнево-активним речовиною. Інгредієнт можна змішувати з оліями, щоб ефективно удалити грязь з обличчя. Зокрема, кокоїлізетіонат натрію є м'якою поверхнево-активною речовиною, тому має знижений ризик роздратування шкіри.

Переваги кокоіл ізетіонату натрію для шкіри 

Кокоілізований натрій корисний для всіх типів шкіри, особливо для чутливої ​​або сухої шкіри. Чим саме кокоїв ізетіонат натрію так полюбився б'юті-експертам?

Забезпечує шовковистість шкіри:завдяки тому, що це поверхнево-активне речовина, кокоілізеціонат натрію притягує до себе воду, дозволяючи продукт легше розподілятися за обличчям. У засобах по догляду за волоссям та шкірою він м'яко очищає, видаляючи надлишок жиру, при цьому створюючи достатню кількість піні для запобігливого очищення.

Додатково зволожує: кокоілізетіонат натрію має високу піноутворювальну дію, створюючи стабільну, насичену піну, яка не має зневодненого ефекту. Замість того, щоб сушити, він шкіру увлажнено без будь-якого почервоніння чи сухості. 

М'яко видаляє грязь зі шкіри: завдяки комбінації води та олії, коколізетіонат натрію може допомогти позбутися будь-яких залишків макіяжу чи бруду, що накопичився за день. 

Запобігає пошкодженню шкірного бар'єру: на відміну від інших більш жорстких поверхнево-активних речовин, кокоілізетіонат натрію лагідніший до шкіри. Він м'яко очищає її та не порушує водний баланс усередині епідермісу.

Читайте також: Готуємось до победи: пантенол для здорового волосся

Готуємось до победы: кокоїл ізетіонат натрію для очищення шкіри-Фото 3

Побічні ефекти кокоіл ізетіонату натрію 

На даний момент немає жодних відомих побічних ефектів, пов'язаних із застосуванням кокоілізетіонату натрію. Однак, якщо у вас аллергія на кокос, вам слід уникати цього інгредієнта. Ще одна річ, на яку варто звернути увагу: якщо ви зловживаєте інгредієнтом, він може сушити шкіру, тому краще прописати собі корректну схему використання. 

Як використовувати кокоіл ізетіонату натрію

Завдяки своїй нижній природій текстурі, кокоїлізетіонант натрію можна використовувати щодня. Якщо його використовувати як очисний засіб, краще застосовувати його максимум два рази на день. Перед використанням переконайтеся, що пляшка має не більше 50% цього інгрідієнта. 

Фото:unsplash.com

Статті на тему