UA
  RU

  Розмариновий чай для росту волосся.

  Редагувати переклад

  Що це за новинка і в чому її сила, читайте у нашому матеріалі.


  Відновлення волосся – складний та поетапний процес, який потребує багато часу. Професійний догляд – це завжди добре, але є натуральні компоненти, які здатні оживити волосся не гірше ніж салонні процедури. Сьогодні розглянемо переваги розмаринового чаю.

  Розмариновий чай для зростання волосся-Фото 1


  Чай з розмарину, який не слід плутати з маслом розмарину, набирає популярності в соціальних мережах через його здатність сприяти зростанню нових волос. Чи дійсно він є таким чудодійним засобом чи це вигадки – читайте нижче.

  Чай з розмарину, заварений з листя розмарину, є частиною традиційної туніської кухні і використовується в народній медицині для лікування різних захворювань. Незалежно від того, як використовують цей засіб, існує думка, що він відновлює ламке волосся, а також сприяє зростанню нового.

  Загальні відомості про розмариновий чай

  Тип інгредієнта: протизапальний, антиоксидантний та судинорозширювальний. 


  Основні переваги: стимулює ріст волосся, покращує кровообіг і заспокоює шкіру голови. 

  Кому його слід використовувати: Загалом, будь-кому, у кого волосся ламке або випадає, може бути корисний чай з розмарином, але перед використанням краще проконсультуватися з дерматологом, щоб визначити причину випадіння волосся, перш ніж намагатися лікувати його вдома. Всі типи волосся можуть використовувати чай з розмарином, оскільки його наносять на шкіру голови, а не на саме волосся.

  Як часто його можна використовувати: чай з розмарином можна вживати щодня.  Добре працює з: яблучним уксутом.

  Не використовуйте з: немає відомих інгредієнтів, які негативно впливають на чай з розмарином і він не є аллергеном. Однак завжди є ймовірність роздратування, тому після виникнення почервоніння варто припинити його використання.


  Корисні властивості чаю з розмарином

  Розмарин – це трава, родом із Середземноморського регіону, яка має антиоксидантні та протимікробні властивості. Чай з розмарином створюється шляхом кип'ятіння листя розмарину у воді. Дослідження говорити, що п'ять хвилин є оптимальною годиною для кип'ятіння, щоб вивільнилася найбільша концентрація фенольних сполук. Чай з розмарином набув популярності завдяки його ймовірній здатності бути трав'яною альтернативою міноксидилу, препарату, який міститься у багатьох засобах від випадіння волосся. Було виявлено, що чай з розмарином містить багато тих самих антиоксидантних і протимікробних властивостей, як і масло розмарину, що потенційно надає деякі з тих же переваг.

  Має функцію розширення судин: Чай з розмарином містить урсолову кислоту, яка сприяє посиленню кровообігу у шкірі голови. Тому вживання чаю з розмарином допомагає доставити необхідні поживні речовини до волосся та провокувати його ріст.

  Полегшує подразнення шкіри голови: екстракти чаю розмарину містять протизапальні властивості, які можуть допомогти заспокоїти різноманітні проблеми. Цей напій може зняти свербіж шкіри голови та інші подразнення у цій галузі.


  Сприяє росту волосся: чай з розмарином, що стимулює кровообіг, може сприяти зростанню волосся. Посилення кровообігу в шкірі голови може допомогти запобігти випаданню волосся та допомогти відростити нове.

  Може запобігти випаданню волосся: високий рівень дигідротестостерону є причиною того, що волосся стає тоншим. витонченням волосся, тому воно стало мішенню для ліків для відновлення волосся. Тому екстракт розмарину може діяти як антиандроген, блокуючи дигідротестостерон. 

  Надає блиск та силу: вживання чаю з розмарином може сприяти посиленню кровообігу, що допоможе доставити життєво важливі поживні речовини до волосяних фолікулів, які роблять міцнішими пряди. Також цей напій надає волоссю природного блиску.

  Читайте також: Готуємось до победи: лавандова олія для відновлення волосся

  Розмариновий чай для зростання волосся-Фото 2

  Як використовувати розмариновий чай?

  Цей напій можна як пити, так і застосовувати локально. Екстракт розмарину має антиоксидантну, протизапальну, протиопухлинну та антигіперглікемічну дію. Як його правильно використати?

  Використовуйте його як засіб для змивання: багато хто наносити чай з розмарином місцево, помістивши чай у пляшку з розпилювачем, щоб у такий спосіб наносити його на всю шкіру голови. Особливу увагу приділіть корінню волосся.

  Використовуйте як ополіскувач: Якщо ви збираєтеся використовувати чай з розмарином для боротьби з ламким волоссям, краще заварити його і полоскати ним волосся. Пам'ятайте, що проблема тонкого волосся полягає не в самій волосині, а в корені. Тому розмариновий чай слід нанести на шкіру голови і залишити, щоб він міг проникнути всередину. Як інші засоби для догляду за волоссям, чай краще наносити його за 30 хвилин. 

  Давайте разом готуватися до перемоги!

  Фото:unsplash.com

  Статті на тему