UA
RU

#HOMEBEAUTY: Ганна Гришко

Instagram та YouTube-блогер Ганна Гришко розповіла Marie Claire про те, як доглядає себе на карантині.
Ганна Гришко

Ганна Гришко

Розкажіть про свій щоденний догляд за шкірою у самоізоляції?

Цей період дав мені можливість протестувати нові засоби і дістати тканинні маски, які в активному ритмі звичного життя зазвичай відкладалися. Я вирішила цей час посвятити оновленню шкіри, і використовувала засоби з кислотами, тому що контакт з сонцем був мінімальний, а з людьми — тим паче, можна було дозволити своїй шкірі поводити себе так, як їй заманеться.

#HOMEBEAUTY: Анна Гришко-Фото 2

Як ви доглядаєте волосся на карантині?
Волосся у мене від природо невибагливе, але всю цю годину я не презирала улюбленим доглядом — захисний спрей і олійка після миття — must-have!

Читайте також: #HOMEBEAUTY: ВАЛЕРІЯ ГУЗЕМА

Чи з'явилися у Вас нові б'юті-ритуали або улюблені засоби в період карантину? 

Так! Моїм улюбленим ритуалом стали тканинні маски, які я раніше недооцінювала. Виявляється, їх просто варто правильно використовувати: треба знаходитися в горизонтальному положенні тіла, в постелі і зі завтраком, для максимального ефекту і релакс.

#HOMEBEAUTY: Анна Гришко-Фото 3

Без жодних коштів ви не уявляєте свій день?
Без гелю для вмивання та зволожуючого крему. Моя шкіра схильна до висипів і якщо я пропускатиму ці два етапи та їстиму трішки більш сладкого.. Не зможу показуватися читачам 🙂

Чи робите Ви макіяж вдома?
Так, макіяж — ті, що я ще з початку карантину радила своїм читачкам. Це запорука настрою для себе та приємного враження для домашніх. Легкий тон, гель для брів, трішки рум'ян, іноді туш. Варто просто підібрати вдалий засіб, не переобтяжувати шкіру і притримуватися makeup “no makeup”!
 
Як ви підтримуєте себе у формі? З чого складається ваше карантинне меню? Які робите вправи?

Найважливішим пунктом поважаю воду, — у мене є пляшка, яку протягом дня я наповнюю кілька разів і так дотримуюсь норми. Починаю ранок з вакууму та води, вживаю дуже мало м'яса та молочних продуктів, віддаю перевагу овощам, ягодам та фруктам. Я більше року практикую йогу і періодично займаюся вдома протягом карантину. Та, якщо бути відвертою, вдома мені не вдається віддатися на 100%, тому я дуже чекаю повернення до своїх групових зайнять.

#HOMEBEAUTY: Анна Гришко-Фото 4

На яку процедуру вирушите насамперед, коли закінчиться карантин?
Як і більшість дівчат, звичайно, мрію про манікюр! Весь цей час нігті відпочивали, а я ні, бо звикла бачити свої руки з гарним прокриттям. Та й сам похід на манікюр для мене цілий ритуал: ранковий кава в центрі столиці, улюблений салон, книга і обід у гарному закладі після. Чекаю, як зможу прожити такий день знову!

#HOMEBEAUTY: Анна Гришко-Фото 5

Статті на тему