UA
  RU

  Instagram-акаунти, які надихнуть тебе займатися спортом

  Редагувати переклад

  П'ять профілів, на який варто передплатити вже зараз.


  Спорт

  @gypsetgoddess (Caitlin Turner)

  Кейтлін Тернер подорожує по всьому світу і займається йогою. Те, що ви побачите на деяких її відео, краще не намагатися повторити без відповідної підготовки та інструктора. Але дует із гарних краєвидів та стрункої фігури надихає!


   

  Flashing back this Friday to super fun photo shoot with @paosanchez

  Публікація від TwoBadBodies (@twobadbodies)

  @twobadbodies (TwoBadBodies)

  Подруги Касіа та Дженніфер познайомилися у легкоатлетичній команді свого коледжу і з того часу не розлучаються. Їх називають «супер фітнес-дует», а їх синхронні вправи (завжди супроводжувані чудовою музикою) залучають тисячі передплатників. Не змогла пройти повз таких дівчат і перша леді США Мішель Обама, яка запросила Касію і Дженніфер приєднатися до своєї кампанії #GimmeFive, яка пропагує здоровий спосіб життя.


  Читайте також: Вчені НАЗВАЛИ ВИДИ СПОРТУ, ЯКІ ПРОДОВЖУЮТЬ ЖИТТЯ

  @mistyonpointe (Misty Copeland)

  Солістку Американського балетного театру Місті Коупленд журнал Time включив до списку 100 найвпливовіших людей у ​​світі. У її Instagram – ідеальна фігура та фантастичні балетні па. Навіть якщо танці зовсім не для вас, фотографії тренувань Місті допоможуть повірити!

   

  Body is designed to experience pain more than it is pleasure. Oftentimes, навіть things that give us the feelings pleasure can easily become pain. Warm sun feels amazing on skin but if we bathe in it too long we end up burned. Коли ми полюбляємо після виконання, це несвідомо після роботи, що літо, що ви знаєте добре. . Це через stress and suffering that we grow. Якщо ви не маєте stress the body, use it, stretch it and work it out, it becomes weak. Мультфільми atrophy і наші брухту deteriorate. Але якщо ви робите muscles і stress fascia till the point that you experience pain (soreness) your body adaptations by becoming stronger or more flexible. . Ваші minds не є різними. Не один goes на vacation and lays by a pool all week to say po that they've grown so much as a person. Це через строглі, погані відносини, перерви, гроші гроші, смерть love ones, що ми знаємо наші великі можливості для зростання. . Viktor E. Frankl said: “To live is to suffer. To survive is to find meaning in the suffering.» . Палац і тяжіння є частиною життя, як ви збираєтеся від того, що кожух є, що ви. . #yoga Lens @icreatelife_ Pants @aloyoga


  Публікація від Dylan Werner (@dylanwerneryoga)

  @dylanwerneryoga (Dylan Werner)

  Єдиний чоловік у нашій добірці. Але ще який! Ділан Вернер наочно демонструє, що для занять йогою зовсім неважливо, де ви знаходитесь і який на вас в цей момент одяг. Ділан виконує асани на березі річки, на поручнях торгового центру, парковці чи сходах у будинку. Після перегляду його облікового запису всидіти на місці не вийде!

  Читайте також: СЕКРЕТИ І ПРИНЦИПИ ЖИВЛЕННЯ ЖИЗЕЛ БЮНДХЕН


  @ivfitness (Idalis Velazquez)

  Ідаліс Веласкес – колишня легкоатлетка та мама двох дітей. Її Instagram - це тренажерний зал онлайн: багато відео простих та зрозумілих вправ, які зможе виконати вдома кожен.

  Читайте також: 

  ТОП-5 ПРОДУКТІВ, ЩО ДОПОМОЖУТЬ СХУДНІСТЬ В ОБЛАСТІ ЖИВОТА

  ТОП-6 МІФІВ ПРО МЕТАБОЛІЗМ, ЯКІ ЗАВАЖАЮТЬ НАМ СХУДНІ 

  ВСЕ МІФИ ПРО КОРИСТЬ МОЛОКА

  Статті на тему