Закрити
UA
Як знайти хорошого майстра з манікюру, щоб не зашкодити здоров’ю
Краса

Як знайти хорошого майстра з манікюру, щоб не зашкодити здоров’ю

Поділись:

Якщо пошук ідеального майстра манікюру перетворився на квест, що затягнувся, пора почати рішуче діяти. На посткарантинний період це як ніколи актуально. 

posts-to-db-Фото 1

@anna.nails.berlin

Хороший майстер манікюру, рівно як і перукар, масажист і бровист – на вагу золота. Якщо ми знаходимо спеціаліста, який відповідає всім нашим критеріям, а результат його роботи повністю влаштовує, то навряд чи підемо до іншого.

Але знайти «того самого» – завдання із зірочкою. Іти в перший-ліпший салон — не варіант, а вибирати майстра навмання — та ще лотерея. Щоб не відчувати долю і не ризикувати своє здоров’я, ділимося власними лайфхаками, які допоможуть вибрати хорошого майстра манікюру. 

Читайте також: Зіркові nail-майстри, на яких варто передплатити Instagram

 

Як мають працювати салони краси після карантину?

  • Кожному відвідувачу і працівникові перед входом в салон зобов’язані поміряти температуру, яка не повинна бути вищою за 37,2 °С.
  • Між відвідувачами має бути перерва не менше 15 хвилин.
  • Працівники мають бути в масках, регулярно провітрювати приміщення та обробляти його. 
  • Відвідувачі, як і співробітники, мають використовувати маски чи респіратори. 

З рештою правил можна ознайомитися з за посиланням

posts-to-db-Фото 2

@overglowedit

Використовуйте рекомендації

Найпростіший спосіб знайти ідеального майстра манікюру – рекомендації знайомих. Що може бути простіше, ніж розпитати у подруги, в якому салоні та у кого вона робить манікюр, а потім взяти номер телефону майстра. Не забудьте дізнатися, чи повністю влаштовує вашу знайому результат і сам процес. А найкраще — подивіться на її нігті і тоді зрозумієте, чи захочете ви йти до такого майстра чи ні. 

Читайте також: Зупиніться: 5 правил для гель-лаку, які ми постійно порушуємо

Соціальні мережі

У епоху соціальних мереж безглуздо не використати можливість просування свого бізнесу чи творчості. Практично у всіх салонів зараз є сторінки в Інстаграмі, в яких можна знайти не тільки роботи майстрів та хороші ідеї для наступного манікюру, але й дізнатися максимально багато інформації. Наприклад, ціни, прочитати про методи стерилізації та досвід майстрів манікюру. Шукати салон і майстрів можна як завгодно: подивіться, на кого підписані подруги, подруги ваших подруг або начальниця, вбийте потрібні вам хештеги і таким чином знайдете безліч варіантів, шукайте геолокації або рекомендованих. Упевнені, завдяки одному з цих способів ви знайдете сторінку, яка здасться вам ідеальною. 

posts-to-db-Фото 3

@anna.nails.berlin

Не бійтеся задавати питання

Перш ніж записатися на манікюр і випробувати новий дизайн, задайте майстру ряд питань. Уточніть, як проводиться стерилізація інструментів (за правилами її потрібно робити в сухожаровій шафі), використовуються для всіх відвідувачів салону індивідуальні пилки чи ні і як вони обробляються. Не бійтеся дізнатися також про досвід майстра.

Читайте також: Все, що ви повинні знати про безпечний манікюр

Атмосфера та чистота салону

Коли ви опитали всіх подруг, знайшли цікаві облікові записи в соціальних мережах і вирішили, до якого майстер піти, починається найцікавіше. У салоні, перш за все, зверніть увагу на атмосферу та чистоту. Якщо з порога вас зустрічають непривітно, ви спостерігаєте неохайні робочі місця, варто задуматися про те, наскільки безпечно робити в такому місці процедури.

posts-to-db-Фото 4

@brittanyxavier

Метод спроб та помилок

Звичайно, немає жодної гарантії, що майстер з манікюру подруги вам сподобається, а результат роботи порадує на 100%. У такому разі не варто більше йти до цього майстра, а продовжити пошуки того фахівця, який відповідатиме вашим вимогам. Якщо гель-лак сколюється через два дні після процедури, а сам манікюр виконаний погано, забудьте дорогу до такого майстра. Благо, вибір зараз великий і фахівців найвищого класу на ринку достатньо. 

Не забувайте про співвідношення ціна-якість

Коли мова заходить про салонні процедури та манікюр, не варто економити. Якщо ціна за послугу набагато нижча за ринкову, то задумайтеся, в чому може бути каверза. Можливо, салон тільки-но відкрився, набирає базу клієнтів і тому не ставить високі ціни. Найімовірніше, справа в банальній економії на матеріалах та рівні майстрів. Щоб не отримати зіпсований настрій, а на додачу і нігті, варто не забувати про співвідношення ціна-якість. Економія економією, але здоров’я важливіше.