UA
  RU

  Як намалювати ідеальні стрілки

  Редагувати переклад
  Навчитися малювати рівні та модні стрілки схожі на художнє мистецтво. Ці 6 простих кроків допоможуть вам осягнути високу майстерність ідеальної підводки!

  1c17fa4da40f1766d0500567016365de


  Вибираємо підводку

  Для максимальної точності нанесення та стійкості покриття найкраще зробити вибір на користь гелевого або рідкого водостійкого лайнера. Він гарантовано протримається протягом усього дня, а у разі промаху його можна акуратно стерти/підкоригувати ватною паличкою, змащеною жирним кремом.


  Наносимо праймер 

  Перед нанесенням підводки не полінуйтеся нанести шар праймера - крім збільшення стійкості та рівномірного покриття, це дозволить усьому макіяжу залишатися свіжим до самого вечора.

  Контролюємо 


  Пот і жир, що виділяються шкірою - це нормальний фізіологічний процес, проте в більшості випадків це є причиною, через яку макіяж починаємо «плисти» і розмазуватися. Якщо ви володарка жирної шкіри, акуратно промокніть готовий макіяж очей серветкою, що матує.

  Читайте також: 12 помилок у макіяжі брів

  Застосовуємо техніку нашарування



  Крім нанесення підводки в кілька шарів, візажисти радять покрити його зверху тонким шаром кремових тіней аналогічного або темнішого відтінку для закріплення. Перевірте, щоб тіні не зробили ваші стрілки надто матовими чи блідими.

  Наносимо туш для вій


  Водостійка туш - ще один помічник у боротьбі за стійкість макіяжу очей. Випадково упущена сльоза не зможе зіпсувати дорогоцінні стрілки.

  Залишаємося напоготові

  Завжди носіть підводку для екстреної корекції. Так роблять навіть зірки світової величини.


  Perfect-Winged-Eyeliner-Tutorial

   

   

  Статті на тему