UA
RU

Як провести повний детокс організму

Редагувати переклад
Солодощі, алкоголь, чіпси - ми завантажуємо організм безліччю "шкідливостей". Як провести процедуру детоксикації?

Як провести повний детокс організму.

Цукор

Головний ворог: цукерки та випічка

ознаки: в організмі вивільняється велика кількість гормону допаміну, також збільшується кількість інсуліну, що призводить до почуття млявості та пригніченості.

лікування:

1. Не пропускайте сніданок. Повноцінний сніданок, що складається з правильних жирів та білків, допоможе прийти в норму після «солодкого» переїдання.

2. Їжте рибу, горіхи та овочі. Такий раціон допоможе очистити кишечник та уповільнити травлення для кращого прийняття організмом корисних жирів та білка.

3. Пийте воду з лимоном. Цей напій містить велику кількість антиоксидантів, які корисні для організму.

Читайте також: ЯК ЗМЕНШИТИ СПОЖИВАННЯ ЦУКРОВ?

Як провести повний детокс організму.

Алкоголь

Головний ворог: коктейлі

ознаки: ваша печінка легко розпізнає токсини, що надходять до організму через алкоголь, тому вона перестає обробляти поживні речовини з їжі, віддаючи всі свої «сили» роботі зі шкідниками. Головний біль і руки, що трясуться після веселої ночі, кажуть, що час провести детокс організму.

лікування:

1. Пийте кокосову воду. Зараз важливо дозаправити організм електролітами, які покращать гідратацію. Тому додайте в раціон кокосову воду, місо-суп та банани.

2. Додати білок. Білок складається з амінокислот, які відіграють важливу роль у правильному функціонуванні печінки. 

3. Їжте салат із капусти. Зловживання алкольними напоями призводить до втрати поживних речовин, особливо це стосується вітамінів із групи В. А вони відіграють важливу роль у вуглеводному обміні та утворенні еритроцитів.

Читайте також: СПОРТ І АЛКОГОЛЬ: ЯК П'ЯТНИЧНИЙ КОКТЕЙЛЬ ВПЛИВАЄ НА РЕЗУЛЬТАТИ ТРЕНУВАНЬ

Як провести повний детокс організму.

Сіль

Головні вороги: чіпси, сухарики та інші снеки

ознаки: якщо ви їсте занадто багато солі, ваші нирки не виводять із організму достатню кількість води, здатну врівноважити надлишок натрію. Це призводить до набряків, високого кров'яного тиску та зневоднення. А ще це позначається на вашому стані: ви постійно відчуваєте спрагу, а обличчя виглядає одутлим і опухлим. 

лікування:

1. Слідкуйте за харчуванням. Повністю відмовтеся від солоної їжі та їжі швидкого приготування.

2. Їжте продукти із високим вмістом калію. До них відносяться банани, броколі, брюссельська капуста та диня. Вони допоможуть організму позбутися надлишків води.

3. Пийте більше води. Як би це дивно не звучало, але вам потрібно вивести воду, і в цьому допоможе вода. Не менше двох літрів на день.

Джерело фото: unsplash.com

Статті на тему