UA
RU

Як доглядати за шкірою восени: проблеми та рішення

Редагувати переклад
З якими проблемами вам доведеться зіткнутися цього сезону і як їх вирішити - читайте нижче.

Як доглядати за шкірою восени: проблеми та рішення-Фото 1

Проблема: надлишок цукру

Робота над помилками: відмова від рафінованих, оброблених продуктів

У холодну пору року піддатися спокусі та наповнити раціон їжею, багатою на вуглеводи, готова кожна. Восени і взимку нам так хочеться «комфортних» продуктів, які однозначно принесуть задоволення (наприклад, булочок, цукерок, пирогів). На жаль, вони мають високий глікемічний індекс, який підвищує рівень інсуліну і, таким чином, призводять до запалення. Як результат – прищики на шкірі. Але, як відомо, попереджений, отже, озброєний. Замість борошняних виробів вибирайте фрукти, мед, сухофрукти. 

Як доглядати за шкірою восени: проблеми та рішення-Фото 2

Проблема: менше сонця, але той самий рівень небезпеки

Робота над помилками: сонцезахисний крем 

Нехай погода і стає більш щадною, сонячні промені так само руйнівні для шкіри. Навіть не думайте, що настав час розслабитись і сховати подалі сонцезахисний крем! Вчені запевняють, що вражаючі шкіру UVA-промені впливають на нас «від світанку до сутінків цілий рік», крім того, вони проникають крізь туман і скло вікон. До чого може призвести бездіяльність? До сухості, актинічному кератозу (невеликі лускаті сухі плями) та м'яким сонячним опікам. Тому крем із SPF є найкращою профілактикою. 

Читайте також: ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ ПІСЛЯ 30: З ЧОГО ПОЧАТИ

Як доглядати за шкірою восени: проблеми та рішення-Фото 3

Проблема: суха шкіра

Робота над помилками: зміна лосьйону на крем

Коли погода стає все холоднішою, а в приміщеннях починає працювати кондиціонер, шкірі належить витримати складний іспит. У цей час вона може «порадувати» вас екземами та розацеєю. Якщо ви все ще користуєтеся легкими літніми засобами для зволоження, настав час взятися за важку артилерію. Наприклад, креми, на відміну від лосьйонів, забезпечують інтенсивнішу гідратацію.

Як доглядати за шкірою восени: проблеми та рішення-Фото 4

Проблема: більше стресу

Робота над помилками: медитативні практики

Після відпустки завжди складно повернутися до ладу, особливо якщо за вікном дощ та холод. Саме тому восени спостерігається особливий сплеск нудьги та перепадів настрою. Як відомо, стрес негативно позначається на стані шкіри: він вивільняє гормони, які стимулюють додаткове вироблення організмом шкірного сала, звідси та прищі. В цьому випадку вам може допомогти або психотерапевт, або йога та медитація. 

Джерело фото: kaboompics.com, unsplash.com

Статті на тему