UA
RU

Які помилки в харчуванні призводять до проблем зі шкірою

Редагувати переклад
Скажи мені, що ти їж, і я скажу тобі, яка у тебе шкіра. 

Які помилки в харчуванні призводять до проблем зі шкірою.

Скільки б ви грошей не витрачали на кращі засоби догляду за шкірою, якщо ваше харчування далеко до ідеального, то не чекайте кардинальних змін. Все має працювати у комплексі.

Можливо, саме ваша пристрасть до смаженої картоплі та жирної свинини призводить до частих висипань та роздратування. Неправильні звички в їжі мають свої наслідки, і насамперед вони виявляються саме на шкірі, а потім уже на боках. Давайте розберемося, що ви робите не так і як із цим впоратися. 

Які помилки в харчуванні призводять до проблем зі шкірою.

Занадто багато солі

Якщо ви помітили, що вже не вперше просите свого сусіда по столу передати вам сіль або вас часто звинувачують у закоханості - це ознака того, що настав час зупинитися і розпочати боротьбу зі своєю залежністю. Ви повинні знати, що сіль утримує воду в організмі, що призводить до набряку. Звідси і мішки під очима, і темні кола. Ви, звичайно, можете витратити літри консилера, але позбавитися проблеми це не допоможе.

Що робити: щоб полегшити страждання і повернути пісній їжі хоч якийсь смак, додайте до страв натуральні спеції. 

Які помилки в харчуванні призводять до проблем зі шкірою.

Зловживання цукром

Коли день не постав, немає кращого способу швидко і надовго підняти собі настрій, ніж плитка шоколаду/кекс/цукерка. Але поблажливе ставлення до свого «цукрового» кохання може коштувати вам ідеальної шкіри. Надлишок цієї речовини в організмі призводить до запальних процесів, які, у свою чергу, призводять до висипів. Крім того, цукор також провокує передчасне старіння, спричинене глікацією – процесом, пов'язаним із руйнуванням еластину та колагену. 

Що робити: Постарайтеся замінити цукор на мед, а десерти - на фрукти.

Читайте також: Як позбутися від потягу до солодкого

Які помилки в харчуванні призводять до проблем зі шкірою.

Нестача води

Найдоцінніший секрет краси - це вода. Її недолік миттєво відбивається на шкірі - ви страждаєте від сухості та стягнутості, а також відзначаєте, що її колір став тьмяним. Вчені, дієтологи та експерти з різних областей не мають єдиної думки про те, скільки в середньому потрібно випивати людині на день. Занадто багато індивідуальних параметрів, як зростання, вага, вік, стать і т.д., грають свою роль. Поки що цифра варіюється між 8-10 склянками води на день. 

Що робити: завжди носіть з собою пляшку води і встановіть програму, яка контролюватиме ваш водний баланс. 

Які помилки в харчуванні призводять до проблем зі шкірою.

Надлишок нездорової їжі

До нездорової їжі ми відносимо насамперед фаст-фуд та оброблені продукти — у них високий рівень солі, консервантів, трансжирів і цукру, які можуть завдати шкоди нашій шкірі. І це не пусті слова! Акне, зневоднення та утримання води – ось основні проблеми. А те, що відбувається з організмом при регулярному вживанні такої їжі, це окреме питання.

Що робити: замініть нездорову їжу на здорові аналоги, наприклад замість батончика на перекус візьміть яблуко.

Читайте також: ЛЕГКИМ РУХОМ: 4 ІДЕЇ ДЛЯ КОРИСНОГО ПЕРЕКУСУ

Які помилки в харчуванні призводять до проблем зі шкірою.

Алкоголь

Випадковий келих вина після важкого дня — це можна пробачити, але не більше. Якщо ви вимірюєте дози випитого не одним келихом, а декількома, тоді це проблема. І насамперед для вашої шкіри. Алкоголь зневоднює організм, а шкіру робить сухою, схильною до висипань і зморшок. 

Що робити: обмежтеся одним келихом за вечерею і пийте багато води, щоб шкіра не відчула втручання у роботу організму. 

Статті на тему