UA
RU

Кортні Кокс згадала найневдалішу зачіску у своїй фільмографії 

Редагувати переклад

Подібне укладання безперечно личить не всім дівчатам, і зірка “Друзів” точно не стала винятком із правила. 

Кортні Кокс має багато приємних спогадів, пов'язаних зі зйомками у франшизі “Крік”, але є один прикрий момент, про який вона досі шкодує. Зачіска героїні Кокс із третьої частини – справжній кошмар для актриси. Мікрочелка Гейл Уезерс стала мемом ще задовго до того, як подібний термін узвичаївся. 

Кортні Кокс згадала найневдалішу зачіску у своїй фільмографії - Фото 1

Під час появи на шоу актриси Дрю БерріморThe Drew Barrymore Show” разом із колегами по “Кріку” Нівом Кемпбеллом та Девідом Аркеттом (колишнім чоловіком Кокс) актриса розповіла про те, як для її героїні створювався певний образ для кожного нового фільму.  

"Для кожного "Кріку" я вигадувала для неї новий імідж, який був або огидним, або потворним, або занадто претензійним", - зауважила 57-річна Кокс у розмові з Беррімор, яка, до речі, також свого часу знялася у знаменитому фільмі жахів . 

Читай також: Екстаз та тригери: Найбільш дискомфортні сцени першого сезону "Ейфорії" 

48-річний Кемпбелл, здається, точно знав, про що каже Кортні, тому уточнив, чи не чубна вона мала на увазі? 

Та сама деталь образу Гейл – суперкоротка чубчик, яка досі сниться актрисі у кошмарах. 

Кортні Кокс згадала найневдалішу зачіску у своїй фільмографії - Фото 2

“Так, це було найжахливіше. Я й забула. Не було нічого гіршого. Це був величезний життєвий урок, який назавжди знято у фільмі”, — додала Кокс. 

Проте, насправді акторці не довелося спеціально псувати волосся заради укладання, адже чубчик кріпився за допомогою шпильок. Проблема полягала в тому, що команда мала лише таку beauty-деталь. 

«Я пам'ятаю, як її зробили просто на знімальному майданчику. Насправді вона мала кріпитися ззаду, але чомусь накладне волосся прикріпило ближче до центру голови, і я зрозуміла, що у мене просто немає вибору”.

Кортні Кокс згадала найневдалішу зачіску у своїй фільмографії - Фото 3

Нів Кемпбелл згадав, як він чемно намагався заспокоїти Кортні, що чубчик виглядає нормально, але для обох було очевидно, що ця помилка – повний провал. 

На Хелловін 2020 Кортні посміялася сама над собою, відтворивши образ Гейл з третього "Крику", звичайно, за допомогою накладної мікрочолки. 

У лютому 2019 року Девід Аркетт, який був чоловіком Кортні з 1999 по 2013 роки, зізнався, що сумнозвісну зачіску вигадав саме він. Так, актор залишив зухвалий коментар в інстаграмі, прикріпивши фотомем і написавши: 

“Якщо ви колись відчуєте себе погано, просто згадайте зачіску Кортні Кокс із “Крика 3”. Я мушу взяти удар на себе. Саме я запропонував образ у стилі Бетті Пейдж. Просто не спрацювало. Беру він повну відповідальність”. 

 

Статті на тему