UA
RU

Лого-манікюр: новий набір для нігтів від Chanel

Chanel підтримали тренд на манікюр із модними логотипами і випустили набір для нігтів. Тепер брендований манікюр можна зробити вдома. 

Лого-манікюр: набір для нігтів Chanel Set Le Vernis

Chanel представили набір для нігтів Set Le Vernis. Сюди увійшли два лаки для нігтів Le Vernis найпопулярніших відтінків — яскравий червоний 147 Incendiaire і білий 101 Insomniaque. Плюс верхнє покриття Le Gel Coat, яке продовжує «життя» манікюру. Головною зіркою набору стали наклейки із зображенням лого Chanel та фірмових знаків — квіток камелії і цифри 5. Наклейки представлені у двох кольорах — білому і чорному. З таким набором можна зробити модний манікюр в домашніх умовах. 

Як зробити лого-манікюр

Лого-манікюр: набір для нігтів Chanel Set Le Vernis

До набору йде покрокова інструкція, де навчають, як самостійно зробити манікюр. Спочатку треба нанести олію для догляду за нігтями. Цей засіб зволожить кутікулу і ви зможете її відсунути за допомогою спеціальної палички. Перед нанесенням лаку використовуйте базову основу. Вона захистить нігті і розгладить поверхню. Після того, як основа висохне, нанесіть лак для нігтів. Лак наносять в два шари, даючи висохнути кожному. Тільки після цього нігті можна прикрасити наклейками. Далі треба закріпити результат — нанести верхнє покриття. Воно підвищить стійкість і надасть блиск.

Лого-манікюр: набір для нігтів Chanel Set Le Vernis

Chanel обіцяють професійний результат. До складу лаків входять пігменти високої концентрації та ексклюзивний компонент — екокераміди камелії, які разом дають глянцеве покриття. Le Gel Coat із зміцнюючими смолами гарантує стійкість. Набір — лімітований. Вартість — 105 доларів. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Chanel 

Читайте також: ДОГЛЯД ЗА РУКАМИ: КОРИСНІ ПОРАДИ ВІД ЕКСПЕРТА

 

 

Статті на тему