UA
RU

Магнітні бурі у червні: небезпечні дні

Редагувати переклад

У червні 2023-го прогнозують одну сильну магнітну бурю. Також цього місяця будуть й інші дні, які відчують метеозалежні люди.

Магнітні бурі червень 2023

Магнітні бурі — це порушення магнітного поля Землі, що виникають під дією потоків сонячного вітру. Бурі тривають від декількох годин до декількох діб. Фахівці, які спостерігають за активністю Сонця, попередньо називають найбільш небезпечні дати. Проте вони рекомендують перевіряти інформацію щодня, бо прогнози можуть змінюватися. 

На червень 2023-го прогнозують одну сильну магнітну бурю. Вона триватиме три дні — 18, 19 та 20 червня. У ці дати очікують велику сонячну активність. Тож в цей час треба бути обережними не тільки метеозалежним людям.

Бурі меншої інтенсивності прогнозують на 2 та 16 червня. Також невелику сонячну активність станом на початок місяця очікують протягом трьох днів — 3, 4, 5 червня

Під час магнітної бурі найчастіше болить голова. Серед інших симптомів — підвищення артеріального тиску, біль у м’язах, слабкість, безсоння. У людей, які страждають від метеозалежності можуть зогострюватися хронічні захворювання, з’являтися запаморочення і навіть нудота. В ці дні рекомендують дотримуватися режиму сну та принципів здорового харчування. А головне — намагатися уникати стресів

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Matteo Vistocco / Unsplash

Читайте також: ВПРАВИ НА ЩОДЕНЬ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ РОЗВИНУТИ СТРЕСОСТІЙКІСТЬ