UA
RU

На перетині науки і природи: бренд органічного догляду за шкірою Salt & Stone тепер в Україні

Редагувати переклад
У колекції бренду SALT & STONE представлені сонцезахисні засоби, натуральні дезодоранти, а також засоби для догляду за шкірою та свічки. Бестселери бренду – дезодоранти, які мають вишукані нішеві аромати та ефективно маскують запахи, не блокуючи потові залози.

На перетині науки та природи: бренд органічного догляду за шкірою Salt & Stone тепер в Україні-Фото 1

SALT & STONE — американський бренд натурального унісекс догляду за шкірою, заснований у Лос-Анджелесі. Він був створений у 2017 році професійним спортсменом, Німою Джалалі, і всесвітньо відомими хіміками.

"Ми створюємо безпечні та високоефективні формули, які набагато перевершують те, що ви звикли очікувати від натурального догляду за шкірою ” – ділиться Джалалі.

Філософія бренду — мінімізувати негативний вплив на навколишнє середовище, створюючи при цьому максимально ефективну продукцію із органічних складників для захисту шкіри від щоденних агресивних факторів.

У колекції бренду SALT & STONE представлені сонцезахисні засоби, натуральні дезодоранти, а також засоби для догляду за шкірою та свічки.

Абсолютні бестселери бренду – дезодоранти – ефективно маскують запахи, не блокуючи потові залози. Що важливо, вони не містять штучних ароматизаторів та барвників, алюмінію, спирту, сульфатів, кремнію, нафтохімікатів, парабенів та фталатів.

На перетині науки та природи: бренд органічного догляду за шкірою Salt & Stone тепер в Україні-Фото 2

Кожен продукт — це ретельно поєднані антиоксидантні та багаті поживними речовинами інгредієнти, як-от водорості, спіруліна, пробіотики та гіалуронова кислота.

Особливість дезодорантів Salt & Stone — вишукані нішеві аромати, адже продукт покликаний також наповнити повсякденні ритуали відчуттям цілковитої естетики та спокою. Сандал, ветивер, евкаліпт, бергамот, ваніль, лаванда – кожен засіб має свою унікальну ноту.

Дбайливе ставлення до навколишнього середовища відображене в кожному напрямку роботи бренду. SALT & STONE використовує інгредієнти, вирощені без використання пестицидів. Упакування для продукції виготовляється з переробленого океанічного сміття та придатне для вторинної переробки, а виробництво працює за допомогою відновлюваної сонячної та гідроелектричної енергії.

На перетині науки та природи: бренд органічного догляду за шкірою Salt & Stone тепер в Україні-Фото 3

На перетині науки та природи: бренд органічного догляду за шкірою Salt & Stone тепер в Україні-Фото 4

Формули бренду – на 100% cruelty free і не тестуються на тваринах.

Читайте також: FABO – НОВИЙ Б'ЮТІ-СЕРВІС У СВІТІ ДІДЖИТАЛУ, ЩО ЗАПУСТИВСЯ В УКРАЇНІ 

Статті на тему