UA
  RU

  Стоматолог каже: 10 помилок догляду за зубами

  Редагувати переклад

  Британські стоматологи на чолі з доктором Тадріком Ідріс виділили найпоширеніші помилки, які роблять їх пацієнти при щоденному догляді за порожниною рота.


  68-та щорічна нагорода "Золотий глобус" - прибуття
  Неправильна техніка чищення 

  При чищенні зубів необхідно чинити на щітку середній тиск, як би ви чистили щіткою апельсин. Занадто агресивний вплив призводить до поступового стоншення емалі. Крім того, щоразу необхідно починати чистити зуби з нової ділянки – так кожна зона отримає однакову увагу. Рухайте щіткою зверху вниз, а не з боку убік.

  Електричні щітки

  Електричні щітки можуть бути марними, якщо використовувати неправильну техніку чищення. При сильному тиску щетинки згинаються, і чищення стає малоефективним. Чистіть зуби звичайним способом: електричні щітки не зроблять за вас всю роботу, лише посилять результат за рахунок вібрації.


  Читайте також: НАСУТНЕ ПИТАННЯ: СКІЛЬКИ ЧАШОК КАВИ В ДЕНЬ МОЖНА ПИТИ?

  Занадто швидке чищення

  Згідно з опитуваннями, в середньому люди чистять зуби близько 1 хвилини, у той час як для ретельної процедури необхідно як мінімум 2. Умовно розділіть зуби на 4 ділянки та приділіть кожному не менше 30 секунд.

  відбілюючі пасти

  Пасти з відбілюючим ефектом містять велику кількість абразивних речовин, які можуть призвести до швидкого стоншення емалі, появи хворобливої ​​чутливості і навіть темних плям.


  "Money Monster" - Red Carpet Arrivals - The 69th Annual Cannes Film Festival
  Ополіскування водою відразу після чищення

  Ретельне полоскання ротової порожнини відразу після чищення призводить до змивання фтору і в рази знижує ефективність зубної пасти. Заведіть звичку використовувати спеціальний безалкогольний ополіскувач. Утримайтеся від їжі та пиття протягом півгодини після чищення зубів.

  Читайте також: ЩО Є І ПИТИ НА СНІДАНОК, ЩОБ СХУДНЕТИ: ГОЛОВНІ ПРОДУКТИ

  ополіскувачі 

  Регулярне використання ополіскувачів на основі алкоголю є небезпечним для здоров'я і навіть може спровокувати виникнення онкологічних захворювань.  Зубна нитка

  Рухи туди-сюди травмують ясна і бічні стінки зубів. Правильна техніка – це легкі рухи зверху донизу.

  72nd Annual Golden Globe Awards - Arrivals
  Неправильний час для чищення

  Не можна чистити зуби відразу після вживання кави, цитрусових чи вина. Кислота, що міститься в ягодах та фруктах, розм'якшує емаль, тому протягом півгодини чистка тільки нашкодить.


  Зубні пасти без фтору

  Якщо весь час користуватися зубною пастою без фтору, у вас гарантовано з'являться карієс та захворювання ясен.

  Жорсткі щітки

  Зубні щітки з жорсткими щетинками не тільки травмують тканини ясна і призводять до зносу емалі - згодом можуть оголитися шийки зубів, а це загрожує серйозними проблемами.

  Статті по темі:


  ЧОРНИЙ ДОКТОР: ВСЕ ПРО КОРИСТЬ І ШКОДУ КАВИ

  ТОП-6 МІФІВ ПРО МЕТАБОЛІЗМ, ЯКІ ЗАВАЖАЮТЬ НАМ СХУДНІ

  Кажуть вчені: кава допомагає скинути зайву вагу

  Статті на тему