UA
RU

Editions de Parfums Frédéric Malle створили аромат для Acne Studios

Редагувати переклад

У світі beauty — нова колаборація. Editions de Parfums Frédéric Malle створили аромат для Acne Studios. Це — дебютний аромат модного бренда. 

Editions de Parfums Frédéric Malle створили аромат для Acne Studios-Фото 1

Acne Studios випускають дебютний аромат. Його для модного бренда створили у Парфюмерному домі Editions de Parfums Frédéric Malle.

«Acne Studios і Editions de Parfums Frédéric Malle зустрічаються на стику моди, парфумерії та мистецтва. Фредерік Маль та Джонні Йоханссон, засновник і креативний директор Acne Studios, завжди обирали пошук альтернативних шляхів. З мультидисциплінарним баченням свого мистецтва та прагненням абсолютної творчої свободи. Цей спільний підхід призвів до унікальної колаборації — Acne Studios par Frédéric Malle, нового аромату, який незабаром буде представлений», — розповіли про новинку в Acne Studios.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Frédéric Malle (@fredericmalle)

Автором Acne Studios par Frédéric Malle стала парфюмер Сьюзі Ле Хеллі. Це — унісекс-аромат, який відображає естетику модного бренда Acne Studios. Серед нот зазначені альдегіди, троянда, персик, ваніль, сандалове дерево, мускус. 

«Acne Studios par Frédéric Malle — це інтенсивний трепет свіжих альдегідів. Прихованих солодкістю квітів, персика та ванілі. І зігрітих вершковим сандалом і білим мускусом», — описали новий парфюм в Editions de Parfums Frédéric Malle. 

Editions de Parfums Frédéric Malle створили аромат для Acne Studios-Фото 2

Acne Studios par Frédéric Malle має з’явитися вже цього місяця. Наразі на сайті парфюмерного бренда можна придбати зразки нового аромату. До набору взодять дві мініатюри об’ємом 1,2 мл і фірмовий мішечок. Ціна — 15 доларів. Ця сумма потім вирахується з покупки парфумів 50 мл або 100 мл на сайті. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Acne Studios / Editions de Parfums Frédéric Malle

Читайте також: ПАРФЮМЕР ФРАНСІС КУРКДЖЯН ОНОВИВ АРОМАТ MISS DIOR

Статті на тему