UA
RU

Перше знайомство: Carner Barcelona – парфуми з ароматом Середземномор'я

Чутливі аромати, які перенесуть у вічне літо.
Перше знайомство: Carner Barcelona – парфуми з ароматом Середземномор'я-Фото 1

Середземномор'я — регіон, де здається, що сонце світить яскравіше, плоди соковитіші, а аромати насиченіші. Це місце зустрічі сучасної урбаністики та історичної спадщини. Тому не дивно, що цей регіон став місцем натхнення багатьох митців, у тому числі й парфумерного бренду. Carner Barcelona.

Бренд, родом із Барселоні поставивши собі за мету розповісти світові про культуру, історію, мистецтво та архітектурний стиль одного з найстаріших міст Іспанії за допомогою ароматів. Сара і Хоакім Карнер – засновники Carner Barcelona, ​​зуміли передати всю автентичність Середземномор'я завдяки своїй прихильності до цього регіону, адже самі вони походять з великої династії іспанських майстрів зі шкіряних виробів, тому в їхньому ДНК закладено любов до батьківщини та жагу до створення справжнього парфумерного шедевру.

Перше знайомство: Carner Barcelona – парфуми з ароматом Середземномор'я-Фото 2

Для створення своїх лінійок Сара і Хоакім Карнер підходять з надзвичайною відповідальністю, адже хочуть, щоби кожен міліметр флакону та шкірна краплина аромату подарувала міні-подорож на побережжі Середземного моря. Саме тому бренд Carner Barcelona співпрацює зі всесвітньо визнаними іспанськими парфумерами, які використовують інгредієнти лише преміум-класу. Вони здатні перетворити їх у конкретні емоції та почуття, які потім розливаються у флакони оригінального дизайну. 

Загалом флакони Carner Barcelona – це окрема історія. При їх створенні надихалися архітектурою та історії Барселоні, тому в них можна помітити дух іспанського міста. Чіткі прямі лінії, надпрозоре скло та масивне «дно» флакону свідчать про його якість та міцність, надаючи при цьому привабливості бренду в стилі унісекс..

Перше знайомство: Carner Barcelona – парфуми з ароматом Середземномор'я-Фото 3

Також варто зауважити, що бренд Carner Barcelona намагався максимально передати настрій Середземномор'я, тому окрему увагу він приділяв створенню кришки флакону. З чим у вас асоціюється Південне узбережжя? У нас – із безкінечними оливковими гаями, тому для підкреслення колориту аромату Сара і Хоакім Карнер вибрали дерев'яні елементи, як головний символ Іспанії. Шкіра кришка виготовляється вручну місцевими майстрами із натуральної деревини, що ще більше надає цінності парфумам Carner Barcelona.

Перше знайомство: Carner Barcelona – парфуми з ароматом Середземномор'я-Фото 4

Але ніщо краще не передає настрою Середземномор'я, як різноманіття парфумерної лінійки бренду. Засновники потурбувалися про те, щоб кожен, навіть найвибагливіший гурман, знайшов свій аромат. Так і народилися шість унікальних лінійок парфумів. Кожен із них охоплює “Колесо ароматів” (Olfactive Wheel), тому будь-хто зможе знайти свою ідеальну композицію. Для цінителів харизматичних ароматів брендом Carner Barcelona була створена ORIGINAL COLLECTION, до якої увійшли аромати з нотками деревини. LOVE COLLECTION розроблена для тих, хто любить ніжні квіткові аромати, а ось HISTORY COLLECTION перенесе вас у подорож крізь історичні епохи, завдяки насиченим та стійким парфумам із лінійки. За допомогою BLACK COLLECTION та BESTIAL COLLECTION ви зможете познайомитись із культурним нащадком Барселоні, адже аромати з цих лінійок – вишукані, насиченні та глибокі, при створенні яких надихалися місцевими легендами та модерністськими образами тварин.

Перше знайомство: Carner Barcelona – парфуми з ароматом Середземномор'я-Фото 5

І найбільш характерною лінійкою парфумерного бренду можна назвати MEDITERRANEAN COLLECTION, адже вона наповнена легким свіжим бризом моря, цитрусовими нотками та справжнім духом цього регіону.

Парфуми від Carner Barcelona – це шматочок Іспанії та нагадування про те, що Середземномор'я не так далеко, як може здаватися

Статті на тему