UA
  RU

  Перше знайомство: Carner Barcelona – парфуми з ароматом Середземномор’я

  Чуттєві аромати, які перенесуть у вічне літо.
  
  Перше знайомство: Carner Barcelona – парфуми з ароматом Середземномор’я-Фото 1

  Середземномор’я — регіон, де здається, що сонце світить яскравіше, плоди соковитіші, а аромати насиченіші. Це місце зустрічі сучасної урбаністики та історичної спадщини.  Тому не дивно, що цей регіон став місце натхнення багатьох митців, в тому числі й парфумерного бренду Carner Barcelona.


  Бренд, родом із Барселони поставив собі за ціль розповісти світові про культуру, історію, мистецтво та архітектурний стиль одного із найстаріших міст Іспанії за допомогою ароматів. Сара і Хоакім Карнер – засновники Carner Barcelona, зуміли передати всю автентичність Середземномор’я завдяки своїй прихильності до цього регіону, адже самі вони походять з великої династії іспанських майстрів зі шкіряних виробів, тому в їхньому ДНК закладена любов до батьківщини та жага до створення справжнього парфумерного шедевру.

  Перше знайомство: Carner Barcelona – парфуми з ароматом Середземномор’я-Фото 2


  Для створення своїх лінійок Сара і Хоакім Карнер підходят з надзвичайною відповідальністю, адже хочуть, щоб кожен міліметр флакону та кожна краплина аромату подарувала міні-подорож на узбережжя Середземного моря. Саме тому бренд Carner Barcelona співпрацює з всесвітньо визнаними іспанськими парфумерами, котрі використовують інгредієнти лише преміум-класу. Вони здатні перетворити їх в конкретні емоції та почуття, які потім розливаються у флакони оригінального дизайну. 

  Взагалі, флакони Carner Barcelona – це окрема історія. При їх створенні  надихалися архітектурою та історію Барселони, тому в них можна помітити дух іспанського міста. Чіткі прямі лінії, надпрозоре скло та масивне «дно» флакону свідчать про його якість та міцність, надаючи при цьому привабливості бренду в стилі унісекс.

  Перше знайомство: Carner Barcelona – парфуми з ароматом Середземномор’я-Фото 3


  Також варто зауважити, що бренд Carner Barcelona намагався максимально передати настрій Середземномор’я, тому окрему увагу він приділяв створенню кришки флакону. З чим у вас асоціюється Південне узбережжя? В нас – із безкінечними оливковими гаями, тому для підкреслення колориту аромату Сара і Хоакім Карнер обрали дерев’яні елементи, як головний символ Іспанії. Кожна кришка виготовляється вручну місцевими майстрами із натуральної деревини, що ще більше надає цінності парфумам Carner Barcelona.

  Перше знайомство: Carner Barcelona – парфуми з ароматом Середземномор’я-Фото 4

  Але ніщо краще не передає настрій Середземномор’я, як різноманіття парфумерної лінійки бренду. Засновники потурбувалися про те, щоб кожен, навіть найвибагливіший гурман, знайшов свій аромат. Так і народилися шість унікальних лінійок парфумів. Кожен з них охоплює “Колесо ароматів” (Olfactive Wheel), тому будь-хто зможе знайти свою ідеальну композицію. Для цінителів харизматичних ароматів брендом Carner Barcelona була створена ORIGINAL COLLECTION, в яку увійшли аромати з нотками деревини. LOVE COLLECTION розроблена для тих, хто любить ніжні квіткові аромати, а ось HISTORY COLLECTION перенесе вас у подорож крізь історичні епохи, завдяки насиченим і стійким парфумам із лінійки. За допомогою BLACK COLLECTION та BESTIAL COLLECTION ви зможете познайомитись із культурною спадщиною Барселони, адже аромати з цих лінійок – вишукані, насиченні та глибокі, при створенні яких надихалися місцевими легендами та модерністськими образами тварин.  Перше знайомство: Carner Barcelona – парфуми з ароматом Середземномор’я-Фото 5

  І найбільш характерною лінійкою парфумерного бренду можна назвати MEDITERRANEAN COLLECTION, адже вона наповненна легким свіжим бризом моря, цитрусовими нотками та справжнім духом цього регіону.


  Парфуми від Carner Barcelona – це шматочок Іспанії та нагадування про те, що Середземномор’я не так далеко, як може здаватися

  Статьи по теме