UA
RU

5 причин, чому вас висипає

Прищі бувають у підлітків.

5 причин, чому вас висипає.

Кава з молоком

Дослідження, проведені в Гарвардському університеті у 2005 році, показали, що споживання молочних продуктів пов'язане з акне. Цікавий факт, сир та йогурт не провокують висипання. Можливо, причина в тому, що вони належать до ферментованих продуктів. Радимо переглянути свій раціон та знайти заміну молоку.

Читайте також: ПРИБРАТИ НЕ МОЖНА ЗАМАСКУВАТИ: ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВИСКОЧИЛ прищик

5 причин, чому вас висипає.

Стресова робота

Чи знаєте ви, що сильні переживання призводять до висипів? І це цілком науковий факт. Вчені з Медичного коледжу в Уїнстон-Сейлемі встановили, що емоційний стрес може погіршити стан шкіри і навіть стимулювати появу нових прищиків. Якщо ви не можете змінити місце роботи, знайдіть те, що здатне повернути душевну рівновагу - займіться йогою, медитуйте або знайдіть хобі.

5 причин, чому вас висипає.

Незбалансована дієта

Дієтологи попереджають: якщо ви хочете мати ідеальну шкіру, зведіть до мінімуму споживання молочних продуктів та сироваткового протеїну (концентрована суміш білків, які отримують з молочної сироватки). Але що тоді можна? Рибу! Відповідно до досліджень Centro Studi GISED, достатня кількість риби в раціоні знижує ризик розвитку акне у дорослих. Причина в риб'ячому жирі, який чудово справляється із запаленнями.

Читайте також: ЗІРКИ РОЗПОВІДАЛИ ПРО СВОЇ УЛЮБЛЕНІ ЗАСОБИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ

5 причин, чому вас висипає.

Цукор

Так, ласунам доведеться несолодко, вибачте за тавтологію. Якщо ви не можете уявити своє життя без білої смерті, попрощайтеся з ідеальною шкірою. Одразу кілька наукових праць провели паралелі між цукром та висипаннями. Пропонуємо вам знайти альтернативу, наприклад, мед, стевія або фруктоза здатні вгамувати тягу до солодкого і не нашкодити здоров'ю шкіри.

5 причин, чому вас висипає.

Куріння

Ця звичка шкідлива сама собою. Фахівці з дерматологічного інституту San Gallicano виявили чіткий взаємозв'язок між курінням та акне у дорослих. І це лише одна з причин, чому варто боротися з нікотиновою залежністю зараз.

Джерело фото: unsplash.com

Статті на тему