UA
  RU

  Останній шанс: 6 наймодніших стрижок 2020 року

  Редагувати переклад
  Якщо ви ще не вигадали, як змінити свій образ, то надихайтеся актуальними подіумними ідеями. 
  
  Останній шанс: 6 наймодніших стрижок 2020 року - Фото 1

  Стилісти обіцяють нам сезон повних несподіванок. Вперше за довгий час професіонали рекомендують не погоджуватися на золоту середину, а діяти радикально, рішуче і дуже сміливо. Відкрийте в собі внутрішню бунтарку, і дозвольте їй вибирати актуальну стрижку останніх декількох місяців 2020 року. Серед естетики меланхолійно застиглої природи ультракоротка стрижка виглядатиме атмосферно, а максимально довге волосся а-ля Рапунцель — романтизовано. Сьогодні ми пропонуємо вам вивчити арсенал найсміливіших стрижок - не довше за кінчик підборіддя. 

  Останній шанс: 6 наймодніших стрижок 2020 року - Фото 2

  Пікс 

  Цій дивовижній стрижці з “ельфійським” характером ми присвятили цілу статтю. Розібрали витоки популярності "піксі", і проаналізували наскільки велике значення має кінематограф, коли мова заходить про стильні стрижки. Якщо правильно підібрати свою форму та структуру стрижки, то ви зрозумієте, що вона неймовірно універсальна. "Пікс" підкреслює всі найкрасивіші риси вашого обличчя, і здатна прикрити ті, якими пишатися не хочеться. Величезний плюс зачіски в тому, що ви можете експериментувати з формами та стилізацією стільки, скільки вам забажається.  

  Останній шанс: 6 наймодніших стрижок 2020 року - Фото 3

  Читай також: Краса врятує світ: що можна побачити на еко-фестивалі Earthmate?

  Ультракоротко 

  Дуже сміливо, але чому б і ні? Адже ви знаєте, що з волоссям йде і вся негативна енергетика, що накопичилася, - ідеальне виправдання для неймовірно хороброго рішення. Тренд, який свого часу зробив Брітні Спірс головною особою все газетних хронік повертається, і привносить із собою атмосферу зухвалості, бунтарства та легкого заколоту. Взимку 2020 року така стрижка виглядатиме дивно на контрасті з дутими куртками та богемними хутряними виробами. Якщо риси вашого обличчя дають змогу залишити їх абсолютно “незахищеними”, то повторюйте ультракоротку зачіску сезону. 

  Останній шанс: 6 наймодніших стрижок 2020 року - Фото 4

  каре 

  Забираємо із собою у прохолодний сезон кілька літніх трендів. Каре виглядатиме взимку не менш актуально, і навіть атмосферніше. Французький дух захопив усю краса-індустрію, нав'язавши їй радикальні рішення та авторитарну мікродовжину. Залишок 2020 повинен бути яскравим і сміливим, тому не соромимося обрізати волосся настільки коротко, наскільки вам дозволяють особливості рис обличчя. Носіть каре з гордістю, відповідаючи все незгодним, що Максідліна - тенденція тих, кому є, що приховувати. 

  Останній шанс: 6 наймодніших стрижок 2020 року - Фото 5

  Гарсон 

  У народі таку стрижку безневинно називають “під хлопчика”, але вона має вишукане французьке найменування. Залишайте на голові мінімальну кількість волосся, але пам'ятайте, що вам знадобиться хоча б трохи пасм, щоб поекспериментувати зі структурою. Асиметричні чубчики, "збиті" пасма, можете додати і захоплення модниць мікрочілкою - оновлений "хлопчик" виглядає розкішно, елегантно та зухвало. 

  Читай також: Чоловік казати: режисер Наріман Алієв

  Останній шанс: 6 наймодніших стрижок 2020 року - Фото 6

  Джейн Біркін" 

  Будьте готові до того, що укладання з 1970-х може додати кілька років до реального віку. Але виключно у вигляді елегантності, впевненості та необтяженої гордості. Надихайтеся культовими образами ікон моди бохо-шику, у тому числі й Джейн Біркін, щоб розуміти, наскільки високою має бути ваша чубчик, а пасма "ступінчастими". 

  Останній шанс: 6 наймодніших стрижок 2020 року - Фото 7

  Кучерява стилізація 

  Епоха 1980-х восени та взимку 2020 покаже своє справжнє обличчя, оголосивши експансію стильних кучерів. Пам'ятайте, що довжина їх не повинна бути максимальний рівня плечей - все, що залишається, необхідно категорично обрізати. Додайте до кучерявих пасм розслаблену і злегка розпатлану хвилясту чубок, і ви отримайте самий рокерський та трохи наївний образ 2020 року. 

  Якщо уважніше придивитися до трендів, порекомендованих візажистами, легко вловити загальну тенденцію. Описати її можна життєвим девізом усіх максималістів – все чи нічого. В даному випадку ми швидше віддамо перевагу "нічому", але тільки якщо це повністю "гола" голова або лише трохи "прикрашена" короткими пасмами. Пам'ятайте, що радикальне укладання зможе привнести щось нове і свіже в будь-яке обличчя. Не варто закриватися завісою довгих локонів, намагаючись самостійно впоратися зі своїми комплексами. Краще вирушайте до стиліста, і попросіть його зробити одну з шести актуальних укладок 6 року, які ми знайшли вам. Візьміть управління життям у свої руки, і почніть із зачіски, обраної вами самої, а не хлопцем, подругою або нав'язаною тим самим салонним "професіоналом".  

  Статті на тему