UA
  RU

  Переваги мастурбації для здоров'я

  Редагувати переклад
  Мастурбація тривалий час залишалася забороненою темою, але зараз ми бачимо прогрес у сфері сексуальної освіти.
  Жіноча мастурбація плси

  valentinenyc.com/Photos by Sarah Kehoe

  Раніше мастурбація вважалася смертним гріхом (праведники обіцяли, що у любителів самозадоволення може вирости волосся на долонях або пропасти зір) та ознакою психічного захворювання. На щастя, ці часи давно минули, і тепер ми розглядаємо мастурбацію під іншим кутом як спосіб покращити здоров'я.  


  Пігулка проти стресу

  Позаду важкий день із великою кількістю роботи та стресових ситуацій? Є один простий спосіб випустити пару і повернути собі гарний настрій — так, так, ми зараз говоримо про мастурбацію. 

  Мастурбація - це найкращі ліки про стрес, 


  — запевняє секс-коуч та письменниця Доміна Франка.

  Читайте також: 5 ЧИННИКІВ, ЩО ВПЛИВАЮТЬ НА ЗДОРОВ'Я ВОГЛИНИ

  Відмінне болезаспокійливе

  Ми не говоримо вам при першому ж уколі болю бігти в затишне місце і рятуватися «підручними засобами», але мастурбація це непоганий вихід із ситуації, коли вам ніхто не заважає. Вона особливо хороша під час м'язової напруги та судом при менструації.  


  Зміцнення тазового дна

  Всі ми знаємо про вправи Кегеля і про те, що вони підвищують тонус інтимних м'язів та м'язів таза (особливо важливі такі вправи для жінок, що відновлюються після пологів, та жінок, які перейшли певний віковий рубіж). Якщо ви лінуєтеся використовувати цю методику, тоді можете просто займатися мастурбацією на регулярній основі. 

  Незалежно від індивідуальних особливостей ваших геніталій, ви відчуєте переваги мастурбації - вона зміцнює тазове дно і запобігає нетриманню сечі, 

  — каже Франко.   Мастурбація корисна для здоров'я

  valentinenyc.com/Photos by Sarra Fleur

  Порятунок від інфекцій

  Найчастіше ми чуємо про інфекції у зв'язку з активним і незахищеним сексуальним жузнью, а ось сольний секс здатний захистити вас від паразитів. Мастурбація допомагає запобігти утворенню інфекцій шийки матки та сечовивідних шляхів. Як це відбувається? У процесі самозадоволення розтягується стінка матки, також відбувається приплив крові до статевих органів, що дає додатковий антибактеріальний захист.

  Читайте також: СЕКС-ГАДЖЕТИ І ДОДАТКИ, СТВОРЕНІ ЖІНКАМИ ДЛЯ ЖІНОК


  Прекрасне снодійне

  Якщо ви відчуваєте оргазм під час мастурбації, то в організмі виділяється велика кількість гормонів щастя – ендорфінів. Вони не лише борються зі стресом та поганим настроєм, але й гарантують глибший та якісніший сон. 

  Бонус для сексуального життя

  Цілком логічно, що розуміння вашого тіла дозволить вам грамотно керувати своїм партнером, а значить і відчувати всю красу сексу. 

  Пояснити чоловікові те, що «працює» для вас – завдання не з простих, але ви точно отримаєте найкращий секс у своєму житті. А якщо ви не знаєте своїх уподобань, то сексуальне задоволення поки залишатиметься для вас загадкою, — каже Франко. — Що більше ми звертаємося до своєї сексуальності, вчимося насолоджуватися собою, то більша ймовірність отримати максимум від інтиму з іншою людиною. 


  Статті на тему