UA
  RU

  Секрет фірми: топ-5 неочевидних ін'єкцій, що можуть коригувати зовнішність

  Редагувати переклад

   

   

  Секрет фірми: топ-5 неочевидних ін'єкцій, які можуть коригувати зовнішність.

   

  "Ніхто нічого не зрозуміє, а ти станеш ще красивішим", - така фраза часто звучить у кабінеті ін'єкціологів. Що таке природна б'ютифікація і як вона працює, розуміємося разом із фахівцем.

   

   

  «Категорія неочевидних ін'єкцій – це про «бачення» та прагнення до здорової гармонізації, коли на чолі стоїть бажання дбайливо покращити вихідні дані, а не перетворити обличчя пацієнта на маску іншої людини». – каже кандидат медичних наук та лікар ін'єкційних методик омолодження Ольга Аншукова. Неочевидна б'ютифікація – тонка ювелірна робота, де використовується кілька методик. Ось топ-5 з них, які дозволяють досягти природного результату.   

   

   

  Подовження підборіддя (ментопластика)

   

  Ментопластика стоїть першою у списку невипадково, вона, справді, найпомітніша і при цьому одна з найдієвіших. Це якраз той випадок, коли витягнуте буквально на кілька міліметрів підборіддя ніхто не помітить, а обличчя миттєво гармонізується і виглядає більш витонченим та «підсушеним». "Для роботи з цією зоною використовуються щільні філери на основі гіалуронової кислоти", - пояснює Ольга.

   

  Корекція овалу

   

  Корекція овалу обличчя - багатофункціональна процедура, що вирішує наслідки одразу кількох видимих ​​проблем. Наприклад, слабкий розвиток підборіддя кісткової лінії, вікові зміни кісткової тканини, хронологічні опущення м'яких тканин обличчя і не тільки. Контурна пластика обличчя дозволяє гармонізувати риси і, в буквальному значенні, «вирівняти» обличчя і асиметрію, що є на ньому, за допомогою філерів, не задіявши при цьому хірургію.

   

  Формування кутів щелепи

   

  Процедура, що отримала негласну назву «кути Джолі», вже кілька років входить до топ-3 запитів дівчат по всьому світу. Гострі кути роблять вилиці більш виразними, обличчя рельєфним, а профіль чітким, при цьому залишаючись непомітним широкому оку. Є лише один нюанс: цю процедуру показано не всім.

  Корекція гіпертонусу жувальних м'язів

   

  Неправильний прикус, бруксизм, лицьові та головні болі, мігрень, масивна нижня щелепа та яскраво виражена асиметрія обличчя (яка може стає помітнішою при інтенсивних заняттях спортом, після збільшення м'язової маси) – ці проблеми вирішуються за допомогою ботулінотерапії. «Сьогодні на українському ринку естетичної медицини величезна кількість препаратів на основі ботулоксину, але саме у разі корекції жувальних м'язів можна використати лише два з них. Високопрофесійні ін'єкціологи їх добре знають і можуть порекомендувати, щоб вирішити перераховані вище проблеми». – пояснює Ольга.

   

  Корекція вилицевої зони

  Молоді дівчата часто вдаються до цієї процедури із запитом надати обличчю рельєфності за допомогою корекції форми вилиць. Процедура надає особі V-подібної форми, формує так званий трикутник краси. Інша сторона роботи з цією зоною полягає в необхідності повернути колишній вигляд змарнілим тканинам через втрату обсягів. «Однак тут є нюанси: гіперкорекція вилицевої зони може на тривалий термін змінити риси обличчя, зробивши їх грубими, а загальний зовнішній вигляд набряклим. Тому має виконуватись професіоналом» — попереджає Ольга. 

   

   

   

  Статті на тему