UA
  RU

  Здоров'я замість дієти: Секрети стрункості Елізабет Тейлор

  Редагувати переклад

  "Постійно жити на дієті - це постійно жити в депресії", - говорила велика актриса.

  елізабет тейлор

  1988 року Елізабет Тейлор випустила книгу Elizabeth Takes Off, В якій розповіла про те, як їй вдається залишатися у формі. Ми наводимо найцікавіші уривки.

  Мотивація

  Тейлор згадала кумедну історію про актрису Деббі Рейнольдс, яка, щоб не переїдати, повісила на дверцятах холодильника свою фотографію у великій вазі. «Вона сказала, що це нагадує їй про те, що може статися, якщо вона зірветься. На самому початку своєї дієти, я подумала, що якщо це спрацювало з Деббі, то спрацює і зі мною. Я обрала свою жахливу фотографію і повісила її на холодильник. Вона стала моїм нагадуємо про те, що станеться, якщо я кину дієту». 

  вправи

  Актрису складно назвати аматоркою спорту із суворим режимом тренувань. Вона займалася кінним спортом, любила плавати та намагалася більше ходити, але не ускладнювала своє життя активними та регулярними навантаженнями. В одному з інтерв'ю Тейлор пожартувала, що її єдина вправа — перемикати канали на пульті.

  Читайте також: БЕЛЛА ХАДИД РОЗПОВІЛА ПРО СВОЮ ДІЄТУ І РЕЖИМ ТРЕНУВАЛЬНИК

  Завантаження

  Елізабет Тейлор радила жінкам, які досягли оптимальної ваги, дозволяти собі раз на тиждень «втілювати у життя найбожевільніші фантазії про їжу». Наприклад, вона не уявляла свого життя без смаженої курки, картопляного пюре з великою кількістю соусу, бобів, кукурудзи та шоколадного торта. У книзі є навіть анекдот із цього приводу: «По дорозі до Лос-Анджелеса ми робили зупинку у Вашингтоні. Я зателефонувала Джону Ворнер (колишній чоловік Тейлор) і сказала: «Привіт Джоне! Ми завтра будемо в аеропорту, і мені хотілося б побачити тебе. Було б непогано, якби ти міг приїхати. І прихопи із собою залишки смаженої курки».

  Конфіденційність

  Навіть найвірніші друзі уникатимуть вашої компанії, якщо ви весь час говорю про дієту, попереджає актриса. «Якщо ви на дієті, будьте стримані. Вам не потрібно рапортувати кожному зустрічному про те, що ви їсте, ніби вони командири у вашій Великій війні з жиром». Тейлор також порадила не шукати підтримки у однодумців, адже серед тих, хто сидить на дієті багато ексцентричних особистостей. Акторка навіть навела приклад зі свого життя: «У мене був друг, який записував усе, що їсть на касету. Іноді він забував вимикати магнітофон. Після цього його друзі стали його остерігатися. Було схоже, ніби він пов'язаний із КДБ».

  Статті по темі:

  ЯК ФРАНЦУЖЕНКАМ ВДАЄТЬСЯ ЗАЛИШАТИСЯ У ФОРМІ: 3 СЕКРЕТА ПРИСТРОЇ

  ЇХ ВСЬОГО ШІСТЬ: СЕКРЕТИ І ПРИНЦИПИ ЖИВЛЕННЯ ЖИЗІЛІВ БЮНДХЕН

  СЕКРЕТИ БУДНОЇ ФІГУРИ КАРЛІ КЛОС

  Статті на тему