UA
  RU

  Що таке гідрофільна олія і чому вона вам потрібна?

  Редагувати переклад
  Тренд на гідрофільні олії для демакіяжу прийшов до нас із Кореї. Саме корейська багатоетапна система очищення шкіри передбачає зняття макіяжу за допомогою олії, а вже після – вмивання з пінкою.

  Такий варіант догляду встиг сподобатися багатьом жінкам на обох півкулях, адже це тщанне очищення, яке не передбачає додаткового тренування і не викликає відчуття сухості.


  гідрофільна олія це

  Що таке гідрофільна олія?

  Гідрофільна олія містить комплекс олій та емульгатор, які при контакті з водою перетворюються на молочко. 


  Пік популярності цього продукту на європейському ринку прийшов слідом за появою ВВ та СС-кремів, адже саме ці текстури найкраще змувати за допомогою гідрофільних олій.

  Вона також доречна і для зняття мейку очей, але не обіцяємо, що ви відразу полюбите такий підхід до демакіяжу. І ще одне: не кваптесь набирати велику кількість засобу, вам знадобиться крихітна крапля для очей.

  Читайте також: ТОП-10 ЗАСОБІВ ДЛЯ МАКІЯЖУ В СТІКАХ


  Яким чином діє масло для очищення обличчя?

  Глибоке очищення за допомогою олії розчиняє шкірний себум та притягує навіть ту грязь, яка вже встигла проникнути у ваші пори. Після декількох використань ви помітите явне поліпшення тону шкіри та її рельєфу.

  Звісно, ​​гідрофільна олія подіє лише при дотриманні всіх етапів очищення: пінки, тоніка, та увлажняющего крему чи флюїду.

  Чудово працюватиме ця система із сироватками з невисоким вмістом AHA- та BHA-кислот. Для домашнього догляду не більше ніж 10%!  гідрофільна олія що це

  У чому перевага гідрофільної олії?

  • засіб при попаданні на шкіру легко розщеплює жири та віск, які містяться у тональних кремах, помаді та водостійкій косметиці. Причому, масло робить це з легкістю, делікатно, без тертя та подразнення.
  • після підвійного очищення шкіра надзвичайно ніжна, немає відчуття «до скрипу» і вам не захочеться чим швидше нанести зволожувальний крем.
  • для зняття макіяжу не потрібні додаткові девайси: спонж, щіточка, ватяний диск.

  Читайте також: ПОМИЛКИ, ЩО ПРОВОКУЮТЬ НАБИКИ ВРАХУ


  Як вибрати гідрофільна олія? 

  Якісна гідрофільна олія повинна мати натуральний склад, в першу чергу не містити мінеральної олії (mineral oil).

  Найбільший асортимент, звісно, ​​у корейських брендів, але і бренди зі світовим ім'ям пропонують гідні альтернативи. 

  Засоби з Азії, які завоювали наше серце: Єлізавечка та Магазин обличчя


  [product_gallery id=166660]

  Європейські бренди теж не поступаються якістю: Каудалі, Сollistar, Givenchy

  Чи можна використовувати звичайне рослинне масло?

  На жаль, звичайна рослинна олія не здатна розчинити стійку косметику, швидше за все, ваш макияж перетвориться на грязну та масну плівку на обличчі, яку доведеться змивати пінкою. Також звичайне масло може викликати комедоні та спровокувати запалення.

  Тих, хто з недовірою ставиться до нових продуктів, можемо запевнити — цей тип продуктів підходить для дівчат із різними типами шкіри.

  Статті на тему