UA
RU

Smart Care Mascara – новинка від бренду Sister’s Aroma

Редагувати переклад

Ми просто не можемо пройти повз цікаві новинки українських брендів – будь це одяг, догляд чи декоративна косметика. Цього разу в поле нашої уваги потрапила новинка від Sister's Care – розумна туш для вій Smart Care Mascara. Вона стала найкращою косметичною новинкою цього січня, на думку редакції.

Smart Care Mascara – новинка від бренду Sister’s Aroma

Розумна туш для вій – це новий рівень комфорту

Нам потрібно небагато від туші для вій: щоб вона довго трималась, не розмазувалась і не обсипалась. Взимку ми ще хочемо, щоб туш відштовхувала воду й не розтеклась просто від пари сніжинок, зіпсувавши макіяж. Але при цьому вона повинна швидко і легко зніматись, не вимагаючи додаткових засобів демакіяжу.

Це звучить як щось казкове? Ні. Тепер це – реальність завдяки Smart Care Mascara від Sister’s Care.

Технологія цієї туші дозволяє отримати природній погляд та об’єм, при цьому не пошкоджуючи структуру вій. Завдяки чому це можливо? Зараз розкажемо.

Smart Care Mascara – новинка від бренду Sister’s Aroma

Чому Smart Care Mascara – новинка номер один цього року

Тут діло в складі. Бренд концентрується на догляді, тому новинка містить ряд корисних для вій речовин. Туш підходить для тих, у кого тонкі, ламкі вії.

По-перше, NMF Complex, комплекс амінокислот, пептидів, церамідів та натуральних зволожучих речовин – вони реструктуризують волосинку та захищають їх від ламкості.

А по-друге, AQUAXYL™ – патентований комплекс речовин, що зволожує та живить вії, укріплює, захищає від випадіння та пересушування. Актуально для тих, хто часто використовує гарячі щипчики для підкручування вій.

Smart Care Mascara – новинка від бренду Sister’s Aroma

Як користуватись новинкою: наносимо і змиваємо

Користуватись Smart Care Mascara дуже просто – як і просту туш, наносимо її від основи вії зигзагоподібними рухами. Попередньо можна підкрутити вії та використати базу під туш. Завдяки попереднім підготовленням вії будуть ще кращими на вигляд.

А от змивати експерти Sister’s Care радять не так, як інші види туші. Спочатку намочи вії теплою водою, а коли туш розмокне круговими акуратними рухами зніми з вій.

Статті на тему