UA
RU

Потребує змін: як доглядати шкіру обличчя на карантині

Редагувати переклад
З'ясовуємо, як зробити базовий догляд за шкірою кращим, коли ви сидите вдома на карантині. 

Опинившись у сумлінному ув'язненні, щоденні бьюті-ритуали, погодьтеся, не найочевидніший пункт, який потребує перегляду. Здається, досить дотримуватися звичайної схеми. Насправді все набагато цікавіше: ми мимоволі відмовилися від щоденного макіяжу, усі наші справи та звички тепер відбуваються в межах будинку. Тому настав час змістити акценти щоденного догляду за шкірою та використовувати карантин, як чудовий час для того, щоб у правильному сенсі дати шкірі «відпочити». Замість очищення в кілька етапів, поліпшити ритуал, що доглядає, за допомогою нанесення сироваток або масок, на які в звичайному режимі, не вистачало часу. 

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від love radiation (@loveradiationx)

Ви проводите набагато менше часу на відкритому повітрі, тому ваш звичний ритуал по догляду зміниться. У вас є чудовий шанс розумно скоротити рутину. Тим більше, що вдома можна ходити по-модному makeup-free. Відповідно, очищення буде більш делікатним, оскільки вам не потрібно буде щодня видаляти макіяж.

– пояснює дерматокосметолог Яна Остапенко-Грищенко. 

Читайте також: КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНИЙ: ПЛАН ПЕРЕТВОРЕННЯ В ДОМАШНІХ УМОВАХ

У такому разі демакіянти, олії та бальзами для вмивання забираються за непотрібністю, і залишаються креми, муси та гелі для очищення. Відмовлятися від цього етапу не можна навіть якщо ви не залишаєте будинок і не наносите макіяж. Щодня на шкірі все одно накопичуються забруднення, як мінімум пил та себум, який виробляється протягом дня. Для більш ретельного очищення, скорочення пір, сяйва шкіри і поліпшення її текстури, можна включити до свого «карантинного» графіка додатковий пункт у вигляді ексфоліантів. На думку експертів, буде достатньо двох-трьох разів на тиждень. 

Це може бути гоммаж — засіб, що відлущує, без абразивних частинок. Він підійде всім типам шкіри та додасть сяйва. Я волію ферментні гомажі на основі воску. Після зігрівання в долонях, віск розм'якшується, і за розтанутим засобом можна виконати масаж. Ця дія покращить кровообіг, приведе до тонусу м'яза, а заодно очистить шкіру. Ще одним додатковим способом очищення є скраби. Пам'ятайте, що дрібніші частинки тим більше агресивний вплив скраб вплине на шкіру. Не рекомендую скрабувати чутливу та роздратовану шкіру,

— розповідає кандидат медичних наук, ін'єкціоніст та хірург Катерина Запольська.

Щоденне зволоження шкіри також можна і потрібно міняти. У закритому приміщенні, з системами опалення, що поки ще працюють, шкіра потребує більшої кількості зволожуючих засобів. Особливо якщо ви нехтуєте регулярним провітрюванням і не використовуєте зволожувач повітря. Але більше не означає краще. Якщо вас влаштовує ваш щоденний догляд і ви не відчуваєте дискомфорту, тоді просто додайте зволожуючі маски кілька разів на тиждень.

Шкіра особи також зазнає негативного впливу через постійне знаходження в приміщенні. Штучне сухе повітря швидше висушує шкіру. Використовуйте креми та сироватки, тканинні маски – всі продукти, де у складі є гіалуронова кислота. Але важливо пам'ятати, що надмірне використання може призвести до набряку через властивість гіалуронової кислоти накопичувати вологу, — пояснює Яна Остапенко-Грищенко. — Закликаю вас спробувати дуже ефективний метод догляду як зволоження у кілька шарів. Замість звичайного крему з щільною текстурою використовуйте одну або дві сирі, що зволожують, тонік або масло для обличчя. Багатошарове зволоження робить шкіру більш наповненою. У міру того, як вона буде наповнюватися вологою, ви зможете поступово «знімати» один із шарів у результаті залишивши у своєму ритуалі тільки необхідні продукти,

- Продовжує експерт.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від love radiation (@loveradiationx)

Карантин відчуває наші корисні звички на міцність і робить нас менш рухливим. Це, звичайно ж, відбивається і на шкірі. 

У режимі самоізоляції настає випробування наших харчових звичок. У стані тривоги багато хто намагається знайти заспокоєння та стабільність у їжі чи вживанні спиртних напоїв. Також знижено фізичні навантаження та загальний тонус організму. Все це призводить до неадекватної детоксикації та накопичення продуктів обміну в організмі. Допоможіть своїй шкірі в першу чергу корисною їжею в помірних кількостях, відсутністю спиртних напоїв та вправами,

- підказує Катерина Запольська.

Читайте також: SKIN-FASTING: ЧОМУ НАМ ПРОПОНУЮТЬ ВІДМОВИТИСЯ ВІД КОСМЕТИКИ?

Окрім покращення свого раціону та щоденної зарядки «підбадьорити» шкіру та покращити мікроциркуляцію допоможуть і вітаміни у складі засобів для догляду. Наприклад, вітаміни С та Е, коензим Q10 та ніацинамід. При нанесенні продуктів на шкіру не забувайте про прості масажні рухи, які також допомагають покращити обмінні процеси. Також незайвими будуть термальна вода та освіжаючі спреї протягом дня. 

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від (@hfpost)

Статті на тему