UA
  RU

  У яких винах найменша кількість вуглеводів?

  Редагувати переклад
  Давайте будемо чесними: для ідеальної фігури ви готові відмовитися від шоколадки, але від вина - ні за що. 
  калорійність шампанського

  @emilyvartanian

  Вчені дійшли висновку, що червоне вино має когнітивні та холестеринові переваги перед білим, і помірне споживання може позитивно позначитися на вашому здоров'ї. Але зловживання алкоголем призводить до проблем із печінкою та обміном речовин, що зовсім погано, якщо ви боретеся із зайвою вагою або намагаєтесь утримати свою вагу. 


  Існує велика різниця між різними видами алкогольних напоїв. Якщо коротко: вино містить менше вуглеводів, ніж пиво, але більше, ніж «чистий» алкоголь — віскі та горілка,

  - Каже доктор медичних наук Андреас Енфельдт.


  До речі, повинні вас порадувати, любительки шампанського, в одному келиху міститься всього 1,5 г вуглеводів. Але це не єдиний напій, який можна пити, якщо ви стежите за фігурою. Отже, ось наш «золотий склад»:

  Шампанське та ігристе вино

  Як ми вже говорили, шампанське містить 1,5 грам вуглеводів, так що це автоматично робить його найкращим вибором для тих, хто сидить на дієті з низьким вмістом вуглеводів. Ще одна порада: вибирайте сухі сорти замість солодких – у них значно менше цукру. 

  Читайте також: ЩО КАЖЕ ПРО ВАШУ ОСОБИСТОСТЮ УЛЮБЛЕНЕ ВИНО?


  Совіньйон Блан

  На другому місці стоїть совіньйон-блан. Якщо ви надаєте перевагу напоям без бульбашок, тоді це біле вино ідеально для вас (якщо ми дивимося на нього з точки зору кількості вуглеводів)! За підсумками ми маємо 3,8 г вуглеводів на келих. 

  Піно Гриджіо

  Один келих Піно Гріджіо містить 3,2 г вуглеводів. Тільки маленька небезпека — це розмір ємності. Тому орієнтуйтесь на кількість алкоголю – вона не повинна перевищувати 150 мл.

  Піно-нуар

  Віддаєте перевагу червоному вину? Піно-нуар є одним з найкращих сортів, які ви можете замовити, оскільки містить близько 3,4 г вуглеводів на порцію. А ось чого варто уникати, якщо ви на дієті, так це Москато, портвейну, хересу та Зінфанделя.   Стежте за фігурою, але не забувайте балувати себе келихом вином наприкінці важкого робочого дня!

  Статті на тему