UA
  RU

  Вдова Девіда Боуї випускає аромат, натхненний її романом із музикантом 

  Редагувати переклад
  Супермодель Іман вирішила поділитися враженнями про її “епічну любовну пригоду”. 

  Плід кохання від Іман – дебютний аромат. Створюючи свій парфум під час пандемії, 66-річна супермодель віддала данину поваги своєму дружині Девіду Боуї, що помер, лінійкою ароматів, натхнених пам'яттю про легендарного рокера. 

  Вдова Девіда Боуї випускає аромат, натхненний її романом з музикантом.

  English musician, singer-songwriter, і actor David Bowie with jeho wife Somali fashion model Iman, circa 1995. (Photo by Rose Hartman/Archive Photos/Getty Images)

  «Створюючи парфум, згадуючи про Девіда, перебуваючи в будинку, я зрозуміла, що мій смуток дещо вщух. І я пережила її”, – розповіла Іман виданню Люди o Боуї, який помер від раку печінки у 2016 році.  

  Улюблений аромат суперзірки Tom Ford Grey Vetiver частково також став натхненням для створення особистого парфуму Іман Love Memoir by Iman Eau de Parfum, яку можна буде придбати за 85 доларів. 

  Творіння розкривається нотами деревного ветивера, далі слідують бергамот, ваніль і чорна смородина, а як символ Боуї у справу вступає троянда. 

  «У цьому є магія і алхімія. Деревний ветивер нагадав мені про одеколона, який був на ньому у вечір, коли ми познайомилися, а бергамот навіює думки про Тоскана, де ми одружилися”.

  Читай також: «Носоріг» Олега Сенцова визнаний найкращим на Стокгольмському міжнародному кінофестивалі   

  Але інгредієнти не єдиний спосіб, який представляє пару. Упаковка продукту - також данина поваги Боуї: від кольору оформленого в стилі заходу сонця, до ковпачка з карбованим золотом, що відсилає до складеного каміння в саду пари в їхньому будинку на півночі Нью-Йорк. 

  Вдова Девіда Боуї випускає аромат, натхненний її романом з музикантом.

  “Для того, щоб заспокоювати себе весь рік, коли ми всі були далеко від наших коханих, я зібрала всі спогади, і почала їх упорядковувати. У деяких культурах є практика складання каміння, щоб таким чином увічнити пам'ять про тих, хто пішов”. 

  Незважаючи на те, що для Іману - це перший аромат, супермодель точно не в новинку працювати з продуктами краси. У 1994 році вона заснувала компанію Iman Cosmetics, а у 2007 році лінію одягу – Iman Global Chic. 

  “Незважаючи на те, що я впевнена у собі, зазвичай я дуже обережно беруся за нові справи, а особливо пов'язані з бізнесом. Якби в моєму житті не було Девіда, не думаю, що мені вистачило б сміливості побудувати Iman Cosmetics. У цьому плані він був безстрашним. Він давав мені хоробрість діяти”. 

  Вдова Девіда Боуї випускає аромат, натхненний її романом з музикантом.

  Супермодель, яка вийшла заміж за Боуї у Флоренції у 1992 році, розповіла виданню і про свої плани на майбутнє, запевнивши, що вона більше ніколи не вийде заміж. 

  “Я все ще відчуваю, що я одружена. Хтось кілька років тому назвав Боуї моїм чоловіком, що помер, і я виправила, додавши, що він — просто мій чоловік”. 

   

  Статті на тему