UA
RU

Love Story: Вікторія Бекхем представила колекцію ароматів

Редагувати переклад

Вікторія Бекхем представила колекцію ароматів у межах свого бренду Красуня Вікторія Бекхем. Усі вони були натхнені історією кохання Бекхемів. 

Вікторія Бекхем представила колекцію ароматів

Вікторія Бекхем розширила асортимент свого бьюті-бренду. У Victoria Beckham Beauty з'явилися три нові аромати. Всі вони були вдохновлені історією кохання Вікторії і Девіда Бекхемів

«Я б сказала, що ці три аромати – моя версія автобіографії. Я люблю духи протягом тривалої години. Тому й використовую цей творчий простір, щоб розповісти про історію справжнього кохання між мною та моїм чоловіком. Про наші подорожі, а також про моє подорож до самоприйняття», — зізналася Вікторія. 

Вікторія Бекхем представила колекцію ароматів

Аромати з нової колекції засновані на асоціаціях, як особистих, так і універсальних. Кожен із них фіксує спогади про певну годину, місце та досвід. 

Вікторія Бекхем представила колекцію ароматів

Аромат Portofino '97 нагадує про нове захоплення і таємний потік. А також про годину, коли зароджувалась історія кохання Бекхемів. Portofino '97 вдохновлений романтичним подорожжям і ароматом чистих білих простирадл. Таку композицію зібрали із нот калабрійського бергамота, чорного перцю, ладану, янтарю, пачулів та ветівера. 

Вікторія Бекхем представила колекцію ароматів

Suite 302 розповідає про гламурне побачення, яке Бекхемі влаштували у Парижі. Цей аромат склали із нот чорної вишні, червоного перцю, рози, фіалки, мускусу, шкіри та листя табаку. 

Вікторія Бекхем представила колекцію ароматів

San Ysidro Drive - це аромат про новий качан. А саме — про годинник, коли батьківщина Бекхемів переїхала до Лос-Анджелеса і поселилася на Сан-Ісідро Драйв. У цій композиції — ноти маракуйї, рожевої півонії, рози, шафрану, агарового дерева, чорної амбрі та ванілі. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Steven Klein / Victoria Beckham Beauty

Читайте також: ВИЙШОВ ПЕРШИЙ АРОМАТ ANN DEMEULEMEESTER

Статті на тему