UA
RU

Все, що потрібно знати про салонні процедури для брів

Редагувати переклад
Мікроблейдинг, пудрове напилення брів, ламінування. Якщо ці слова вам ні про що не говорять, настав час розібратися у всіх процедурах для брів разом із експертом. 

Все, що потрібно знати про салонні процедури для брів.

За останні роки бьюті-індустрія зробила крок далеко вперед і багато термінів більшості можуть бути незрозумілі. Тепер брови можна укладати та фарбувати десятками способів. Для чого потрібно ламінування, як підготуватися, якому типу шкіри яка процедура підходить більше, а якому менше, ми запитали у фахівця. 

Brow artist та засновниця майстерні Sho.za.browi Оля Фролова розповідає все про найпопулярніші процедури та дає поради, як зробити брови ідеальними. 

Читайте також: Головні бьюті-тренди 2020 року

 

Все, що потрібно знати про салонні процедури для брів.

Оля Фролова, засновниця Sho.za.browi

Як видаляти волосся?

Перший етап у догляді за бровами - видалення зайвих та пушкових волосків. Другі хоч і практично непомітні, але під час нанесення макіяжу можуть завдавати чимало проблем. Також видалення зайвих волосків важливе для надання бровам певної форми залежно від особливостей форми обличчя. 

Оскільки один із головних б'юті-трендів — широкі, але покладені брови, то й корекція за останні роки значно змінилася. Жодних ниток, тільки природні брови!

Є три основні способи корекції брів: пінцетом, воском та тридинг. 

Я використовую два способи корекції - пінцетом та воском,

— каже Оля Фролова.

Все, що потрібно знати про салонні процедури для брів.

Корекція брів пінцетом

Пінцет, як вважає майстер, - найякісніший спосіб видалення зайвих волосків. Якщо правильно і професійно використовувати його, інструмент дозволяє прибрати все зайве. Коли майстер вищипує в правильному напрямку, волосинка виривається з коренем. Це дозволяє новому волоску на тому ж місці відрости здоровим. 

Пінцет завжди має бути гострим і простерилізованим, навіть якщо у попереднього клієнта не виступала кров. Це безпека клієнта та майстра,

- Зазначає Оля. 

За допомогою корекції пінцетом можна правильно побудувати лінію брів. Адже коли змивається барвник, хочеться бачити свої брови рівними та красивими. Але слов'янські дівчата схильні до зростання гарматного волосся на обличчі, особливо в зоні брів. Ідеально забрати їх пінцетом можна не завжди.

Читайте також: Що відбувається з вашою шкірою, коли ви не змивати макіяж на ніч

Все, що потрібно знати про салонні процедури для брів.

Корекція брів воском 

Ще один популярний спосіб корекції брів – за допомогою воску. Якщо правильно його наносити та використовувати ніжний віск для обличчя, можна ідеально і без почервоніння прибрати пушкове волосся. 

Але є нюанси: віск може підійти не всім, його потрібно підбирати на кшталт шкіри. Для дуже проблемної шкіри або пересушеного такого способу видалення зайвих волосків краще уникати. 

Читайте також: Що таке «мильні брови» і чому це новий бьюті-тренд

Трідінг

Тридинг - це корекція брів ниткою. Такий спосіб поширений на Сході, звідки і прийшов до нас. У місцевих дівчат дуже густе волосся, а корекція ниткою дозволяє швидко його прибрати. Щоправда, процедура для багатьох буде некомфортною, але видаляти волосся пінцетом, як зазначає майстер, все одно болючіше. 

Важливий нюанс: корекція за допомогою нитки забирає волосся не по лінії росту. Якщо волоски ростуть швидко, після регулярних процедур брови почнуть завиватися і стануть неслухняними.

ламінування брів 

Все, що потрібно знати про салонні процедури для брів.

 

Ламінування брів п'ять років тому вигадали в Іспанії. Торгова марка Thuya першою випустила продукти для такої процедури. Останнім часом вона стала популярною і в Україні.

Суть процедури проста: ламінування дозволяє розм'якшити волосок і укласти його в правильному напрямку. Напевно, ви бачили у своїй стрічці Instagram дівчат начебто з причесаними і злегка піднятими бровами. Це і є ламінування. 

Процедура не допомагає волоскам рости швидше або не робить шкіру кращою, це помилка. Але якщо виконувати її згідно з усіма нормами, враховувати тип шкіри та волосків, ефект буде приголомшливий. 

З кожним роком змінюється значення ламінування. Спочатку в Україні робили дуже пишні та широкі брови та укладали їх вгору. Щоправда, це швидко зійшло нанівець, бо майстри та клієнти зрозуміли, що це не дуже гарно. Пізніше стали робити «здорове» ламінування, випрямляючи волосок більш природно, за його зростання: трохи по діагоналі, прямо, до скроні і трохи нижче. Останній рік ламінування має великий попит у клієнтів,

- Коментує Оля Фролова. 

Залежно від типу та шкіри волосся ламінування може триматися від трьох до шести тижнів. Індивідуально можна проходити два місяці. 

Все, що потрібно знати про салонні процедури для брів.

@nikki_makeup

Фарбування брів хною та фарбою

Одне з найперших питань, яке виникає у клієнток, — «а чи натуральна хна?», «скільки вона тримається», «від неї сушаться волоски?», «що краще — фарба чи хна?», «вона буде чорною чи рудою ?».

Останнє – фейк родом із Радянського Союзу, коли використовували натуральну хну. Вона справді була рудою і довго трималася. У наш час ми спостерігаємо прогрес: фарба і хна стали хімічними, але більш щадними до брів. 

Хна тримається на шкірі та волосках не завжди довше за фарбу. Сама по собі вона дуже суха і якщо шкіра гладка, без ран і почервоніння, матеріал буде триматися дійсно довго. Але для сухої, дуже жирної чи проблемної шкіри більше підійде фарба. Правда, при такому типі шкіри вона все одно буде триматися не дуже довго. 

Хна та фарба на шкірі тримається до двох тижнів, на волосині – до трьох тижнів. 

Все, що потрібно знати про салонні процедури для брів.

@sho.za.browi

підготовка шкіри 

Запорука гарного фарбування фарбою та хною – правильно підготовлена ​​шкіра. 

Барвник та тип процедури завжди вибирається виходячи з типу шкіри та ефекту, який клієнт хоче отримати у результаті. Хна краще фарбує волоски, але є багато технік нанесення. В результаті ефект виходить різним залежно від різних нюансів: кольору фарби або хни, консистенції. 

Суху шкіру хна підсушить ще більше, а за наявності ран у зоні брів може розвинутись запальний процес. Фарба дає більш м'який результат і в залежності від пропорцій змішування з окислювачем ефект може бути графічним або м'яким. Вона підходить для всіх типів шкіри, окрім жирної. 

 

Фарбування брів в домашніх умовах 

Часто немає часу, бажання чи фінансів йти в салон, тоді на допомогу приходить домашнє фарбування. Оля Фролова зазначає, що в цьому немає нічого страшного, адже хорошого майстра також можна знайти не завжди, але варто дотримуватись кількох рекомендацій. 

Спалити брови вдома можна, якщо довго тримати матеріал. Але годинами його ніхто не тримає, такого я ще не зустрічала. Якщо фарбувати брови хною кожні три дні, їх також можна зіпсувати,

- зазначає експерт.

 

Мікроблейдинг, татуаж, пудрове напилення

Молодим дівчатам майстер ніколи не радить робити такі процедури, якщо брови не були збриті, обрізані, протатуйовані до цього. Всі подібні процедури робляться за допомогою голки, яка проникає під шкіру та залишає там кольоровий пігмент. Через час пігмент може стати червоним, рожевим, нашкодити волоску та всім фолікулам. Тоді брови можуть припинити рости в принципі. 

Винятком можуть бути дівчата та жінки, які взагалі не мають брів або вони не ростуть. 

Все, що потрібно знати про салонні процедури для брів.

Як відростити брови

Якщо широкі і густі брови — ваші мрії, їх дійсно можна відростити. Потрібно користуватися скрабами - домашніми або скрабами для обличчя, олією.

Скрабувати шкіру варто двічі-тричі на тиждень за зростанням волосся, а після процедури наносити масло авокадо, персика, арганова. Кокосове краще залишити для інших цілей, адже воно не дозволяє волоскам дихати. Експерт зазначає, що найкращим вибором буде саме олія авокадо. 

Статті на тему