UA
  RU

  Все, що ви хотіли знати про лубрикантів, але боялися спитати

  Редагувати переклад
  Рятувальник чи шкідник? Ми зібрали всю необхідну інформацію про лубрикантів та їхнє справжнє призначення.
  
  Все, що ви хотіли знати про лубрикантів, але боялися спитати.

  Напевно, ви чули про лубриканти і, можливо, навіть застосовували їх на практиці. Цей гель використовують не тільки для насолоди, у нього набагато більше призначення. Хоч наш головний жіночий орган і може самоочищатися, особливої ​​уваги вимагає мастило, яке не завжди виділяється або недостатньо. Як допомогти собі в цій ситуації та досягти справжньої насолоди, читайте у нашій статті.

  Які причини відсутності природного мастила?

  Ця проблема може з'явитися у жінок різного віку. Відсутність натурального мастила робить заняття сексом не комфортним і навіть болючим. Але сухість піхви може також викликати біль та кровотечу під час статевого акту та збільшити ймовірність розвитку інфекцій.

  Сухість піхви може бути викликана кількома факторами, включаючи:

  • Відсутність сексуального збудження;
  • використання хімічної продукції або ліків (хімікати в басейні, агресивне мило для інтимної гігієни);
  • використання тампонів;
  • Зниження рівня естрогену в організмі;
  • Хіміотерапія, яка може пошкодити яєчники, пригнічуючи вироблення естрогену;
  • менопауза.

  Читайте також: СЕКС-ДРАЙВ: ЯК ПІДВИЩИТИ СВОЄ ЛІБІДО

  Все, що ви хотіли знати про лубрикантів, але боялися спитати.

  Навіщо використовувати лубриканти?

  Мастило не тільки знижує тертя під час сексу, ви також можете використовувати його, щоб спростити введення тампона або взяти з собою для прийому гінеколога.

  За допомогою мастила можна посилити сексуальні відчуття: нанесіть її на статеві губи та соски, а також додайте пару крапель усередину презервативу, перш ніж ваш партнер одягне його, щоб подвоїти насолоду.

  Які лубриканти існують та як їх вибрати?

  Є три основні види лубрикантів: на водній, маслянистій та силіконовій основі. Ми докладніше розглянемо кожен із них.

  На водній основі

  Лубриканти на водній основі, як правило, виготовляються з гелю алое віра та мають зволожуючий ефект, їх легко змивати та безпечно використовувати з усіма видами контрацепції. Найчастіше вони не мають запаху та кольору, також до складу можуть входити екстракт льону, гуари, бобів ріжкового дерева, екстракту зеленого чаю або морських водоростей.

  На силіконовій основі

  Мастило на силіконовій основі не вбирається шкірою, тому її ефект триває довше і добре підходить для використання у воді, наприклад, у ванній, душі та гідромасажній ванні.

  Практична порада: Не використовуйте його з іграшками, які зроблені з силікону, оскільки це може пошкодити їх, але рекомендується застосовувати їх з усіма видами презервативів. Після використання вам доведеться ретельно вимитися, тому що лубрикант на силіконовій основі залишається на тілі і може забруднити речі.

  Читайте також: СЕКС ІГРАШКИ: ГАДЖЕТИ І ДОДАТКИ, СТВОРЕНІ ЖІНКАМИ ДЛЯ ЖІНОК

  На олійній основі

  Оскільки масло не розчиняється у воді, це мастило також ідеально підходять для використання у воді. Якщо ви використовуєте презервативи на основі латексу або поліізопрену, найбільш поширений тип, не використовуйте мастила на олійній основі або вазелін, оскільки вони послаблюють презерватив і можуть призвести до його розриву. Лубриканти на олійній основі безпечні для використання з поліуретановими презервативами.

  Все, що ви хотіли знати про лубрикантів, але боялися спитати.

  корисний лайфхак

  Якщо ви намагаєтеся зачати дитину, то лубриканти не впливають на репродуктивний процес, а навпаки, вони імітують склад мастила в період овуляції та не завдають шкоди сперматозоїдам.

  Приправте своє сексуальне життя зігріваючими або охолодними мастилами, до складу яких містить ментол і аргінін для поліпшення відчуттів. 

  Фото: unsplash.com

  Статті на тему